تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باتری خودرو / خریدباتری خودرو نیکان با تخفیف | لیست قیمت انواع باتری خودرو

خریدباتری خودرو نیکان با تخفیف | لیست قیمت انواع باتری خودرو

باتری یکی از مهم‌ترین تجهیزات و قطعات موجود در خودرو است که کارکرد اصلی‌اش، تامین انرژی برق ماشین و انتقال آن به دستگاه جرقه برای روشن کردن موتور می باشد. یک خودرو هر چقدر هم که به قطعات و تجهیزات کامل مجهز باشد؛ اما باز هم بدون باتری، قادر به کوچک ترین حرکتی نخواهد بود که این نشان از اهمیت بالای این قطعه کاربردی دارد. اما در معرفی یکی از بهترین باتری‌های خودرو، می توان باتری نیکان را نام برد که دارای قدرت و ظرفیتی بالا بوده و از عمر و کارکردی عالی برخوردار می باشد. حال اگر فروشگاه‌های مطمئن را برای ثبت سفارشات خود از این محصول نظر بگیرید؛ می توانید به خریدباتری خودرو نیکان با تخفیفی بسیار خوب پرداخته و همچنین قادر به مشاهده لیست قیمت انواع باتری خودرو نیز خواهید بود.

خریدباتری خودرو نیکان با تخفیف | لیست قیمت انواع باتری خودرو

بزرگترین تولید کنندگان باتری خودرو در ایران

بزرگترین تولید کنندگان باتری خودرو در ایرانیک خودرو از قطعات و تجهیزات بسیار زیادی تشکیل یافته است که هر یک دارای نقش و تاثیری جداگانه می باشند.
برای مثال می توان به باتری خودرو اشاره کرد که از نوع باتری های قابل شارژ بوده و انرژی موجود در وسیله نقلیه را تبدیل به انرژی الکتریکی می کند.
یعنی کار و نقش مهم باتری، راه اندازی موتور ماشین با سیستم احتراق یا برق رسانی می باشد.

حالا می خواهیم به معرفی یکی از بهترین باتری های خودرو بپردازیم که دارای کارکردی منحصربفرد بوده و برای انواع وسایل نقلیه از جمله خودروهای سواری، گزینه ای مناسب می باشد.
منظور از این محصول، باتری ایرانی نیکان است که توسط بزرگترین و متخصص ترین تولید کنندگان باتری در ایران تولید گشته و قابل رقابت با محصولات برتر خارجی در این حیطه می باشد.
این باتری ایرانی با قدرتی بسیار خوب و البته قیمتی بسیار مقرون به صرفه همراه بوده و همینطور از این مشخصات که مربوط به همه‌ی باتری های خوب از جمله این محصول است؛ می باشد:

 • بهره گیری از عایق الکتریکی با راندمان فوق العاده
 • قطب و اتصالات ماشین به لطف این باتری، دارای خوردگی کمتری خواهند شد.
 • مجهز به بوش با تکنولوژی فورج سرد برای ظاهر بهتر قطب

مرکز خرید انواع باتری ماشین ایرانی و خارجی

مرکز خرید انواع باتری ماشین ایرانی و خارجیهمانطور که تمام وسایل برقی و الکتریکی بدون وجود جریان الکتریسیته یا برق، عملاً بدون کارکرد خواهند بود و قادر به ارائه کوچک ترین واکنشی نیستند؛ برخی از قطعات و تجهیزات موجود در ماشین نیز بدون باتری، دقیقاً اینگونه اند.
یعنی سیستم احتراق، دستگاه سوئیچ و غیره تماماً برای ارائه کارکرد اصلی شان، نیازمند به باتری هستند که انرژی لازم را به آن ها رسانده و در نهایت حرکت ماشین را با تمام تجهیزاتش ممکن می سازد.

اما در کنار این موضوع، می توان به انواع باتری ماشین از نظر برند کلی اشاره کرد که در بازار لوازم یدکی خودرو اشباع شده و هر کدام با مارک های متفاوتی به نمایش در آمده اند. مانند:

 1. باتری ماشین ایرانی
 2. باتری ماشین خارجی

قابل ذکر است که اکنون باتری های ایرانی، بسیار قدرتمند و خوبی را در بازار می بینیم که هم طراز با برترین باتری های خارجی در حوزه فروش و مصرف ظاهر شده و شاید بتوان گفت که از خیلی از مارک های خارجی در بازار پیشی گرفته اند.
مانند باتری نیکان که از محصولاتی نمونه به حساب آمده و آن را از مراکز خرید بزرگ و معتبر می توان به راحتی مورد تهیه قرار داد.

لیست قیمت انواع باتری خودرو در بازار

لیست قیمت انواع باتری خودرو در بازارباتری یکی از اصلی ترین قطعات به کار رفته در یک خودرو است که آن را قلب الکترونیکی ماشین نامیده اند.
اما بهتر است شما را با انواع باتری خودرو که در بازار موجود بوده و هر کدام از مشخصات متمایزی بهره برده اند؛ آشنا نماییم که باتری اتمی ماشین یا باتری غیر سیلد و باتری ماشین اسیدی یا باتری سیلد از آن جمله اند.

بهتر است به جهت شفاف سازی بهتر انواع این باتری ها، توضیحاتی را در خصوص هر یک اعلام نماییم که قطعاً در درک بهتر شما نیز موثر خواهند بود:

 • باتری اتمی متشکل از صفحات سرب و آنتیموان بوده که هیبریدی یا دو آلیاژی اند.
 • باتری اتمی نیازمند نگهداری کمی است.
 • بهتر است در آب و هوای گرم مورد استفاده قرار گیرد که در این صورت دارای عمر بیشتری خواهد بود.
 • همچنین می توان در صورت نیاز کمی آب را نیز به آن افزود.
 • باتری سیلد یا باتری اسیدی، متشکل از صفحه سرب و کلسیم بوده و بدون نیاز به مراقبت می باشد.
 • در مدت زمانی کم شارژ می شوند.
 • در مقابل دشارژ شدن نیز مقاومت بسیار خوبی دارند.
 • عمر طولانی تر و هزینه کمتری را در پی دارند.
 • همچنین باتری ها دیرتر خراب می شوند.

علاوه بر تفاوت های ساختاری باتری ماشین، می توان از باتری هایی با برندهای متفاوت در بازار خبر داد که از آن جمله برند مطرح نیکان از این محصول است.
همه این عوامل به طور مجزا تاثیری زیاد را روی قیمت باتری ماشین خواهند گذاشت.
به علاوه اینکه می توان از سطح عالی قیمت باتری نیکان گفت که شرایطی برای خرید مناسب را در دسترس خریداران قرار داده است.
در کل اگر خواهان کسب اطلاعات بیشتری از قیمت باطری ماشین هستید؛ می دانید که باید به مراکز فروش مربوطه مراجعه فرمایید.

نمایندگی فروش باتری خودرو شرکت نیکان

نمایندگی فروش باتری خودرو شرکت نیکانباتری خودروی نیکان، تقریبا از باتری خودرو جدید به شمار آمده و در همین مدت زمان کم، توانسته بازارهای زیادی را به تصاحب خود در بیاورد.
این محصول با بهره مندی از متریالی مرغوب ساخته شده و بهترین مشخصات را می توان از آن شاهد بود.
همچنین استفاده از علم و تکنولوژی روز دنیا توسط تولید کنندگان توانمند این محصول، موجب متمایز ظاهر شدن آن در بازار داخلی و حتی بازارهای جهانی گشته است.

حال یکی از بهترین مدل هایی که از باتری نیکان در بازار عرضه شده و به عنوان باتری های پرفروش داخلی در صدر نمایان گشته است؛ باتری اتمی نیکان می باشد که برای آن می توان این مشخصات را بیان داشت:

 • مناسب برای انواع خودروهای ایرانی حتی خودروهای مدل بالا
 • ظرفیت ذخیره سازی بسیار زیاد
 • عامل استارت سریع خودرو حتی در هوای خیلی سرد

با همه‌ی این وجود، اگر واقعاً تصمیم خود را برای تهیه این محصول درجه یک داخلی که در گروه باتری های ممتاز دیگر با برند ایرانی قرار گرفته است؛ می توانید از نمایندگی باتری ماشین اقدام کرده و این محصول را مطابق با انتظارات خود خریداری نمایید.

پخش کلی باتری ماشین در سراسر کشور

پخش کلی باتری ماشین در سراسر کشورباتری ماشین سواری تنها یکی از باتری های مربوط به وسایل نقلیه است که بیش از همه پر کاربرد و با اهمیت واقع شده  و از همین رو مورد عرضه فراوان از سوی مراکز عرضه کننده از جمله شرکت های پخش در سراسر کشور قرار گرفته است.
این باتری که وجود ماشین تنها با آن می تپد و کار می کند؛ از عمر مفید 1/5 تا 2 سال برخوردار بوده و پس از آن ضعیف می گردد.

حال قصد داریم تا در این بخش، علایمی را عنوان نماییم که به کمک آن می توان پی برد که آیا عمر مفید باتری به سر رسیده است یا خیر.
اگر این علایم در باتری ماشین ظاهر شد؛ نشان از تعویض و جایگزین کردن آن با باتری جدید خواهد داشت:

 • اگر موتور خودرو در ابتدای روشن شدن به کندی کار کند؛ یعنی زمان آن سر رسیده است.
 • سطح مایع باتری پایین رفته یا کاهش یابد.
 • اگر نشتی از باتری مشاهده شد؛ دیگر نمی توان روی آن حساب کرد.
 • فرسودگی باتری نیز دال دیگری بر سر رسیدن عمر آن است.
 • حال اگر نیاز به سفارش این محصول دارید؛ می توانید به شرکت های پخش مراجعه کرده و آنجا این باتری ها را به صورت مستقیم تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی انواع باتری ماشین

فروشگاه اینترنتی انواع باتری ماشین به انواع باتری ماشین در بخش های قبلی اشاره کردیم و با کارکرد هر یک به طور کامل آشنا شدید.
حالا می خواهیم راهی را پیشنهاد نماییم که توسط آن می توان انواع باتری با شرایط بهتری از هر نظر، چه از نظر مالی و چه از نظر زمانی و مکانی مورد خریداری قرار داد.

برای مثال فروشگاه های اینترنتی عرضه باتری ماشین را می توان نام برد که از فروشگاه های مدرن و سریع به شمار آمده و توسط آن خواهید توانست بدون محدودیت زمان و مکان، اقدام به تهیه باتری مورد نیاز خود نمایید.
در ضمن مراجعه به برترین و معتبرترین فروشگاه باترین خودرو موجب می شود تا شما به مزایای عالی دیگری نیز بتوانید دست پیدا کنید.
از جمله‌ی این مزیت ها عبارتند از:

 • سفارش باتری خودرو تنها با صرف هزینه کم و به صورت مستقیم
 • تهیه بهترین مارک باتری ماشین مانند باتری نیکان

خریدار باتری خودرو ارزان قیمت

خریدار باتری خودرو ارزان قیمتهر یک از باتری ها از رینج قیمتی مختلفی برخوردار بوده و آن ها را با کمترین قیمت تا بیشترین نرخ فروش در بازار می بینیم.
عاملی که باعث بالا رفتن قیمت این باتری ها می شود؛ در درجه اول به نوع باتری و ساختار آن بستگی دارد و عوامل بعدی نیز به ترتیب دارای تاثیری زیاد روی قیمت این محصول می باشند.
برای مثال برند باتری نیز می تواند باعث بالا رفتن یا پایین رفتن قیمت آن شود.
پیشنهاد ما به شما خریداران عزیز این است که سعی کنید در زمان خرید باتری ماشین، کیفیت و برند را اولویت خود قرار دهید.
چرا که باتری از قطعات مهمی است که انتخاب نابجای آن می تواند تبعات بدی برای خودرو را به همراه داشته و حتی منجر به تراشیدن خرج اضافه روی دست صاحبان خودرو گردد.

اما مژده ای را هم برای شما همراهان گرامی داریم؛ آن هم این است که می توانید باتری خودروی نیکان که از باتری های فوق العاده ای محسوب شده و کیفیتی ممتاز را در خود جای داده است؛ سفارش دهید.
با این کار یک تیر و دو نشان زده اید؛ یعنی هم می توانید باتری خودروی ارزان قیمت تهیه کرده و هم آن را با مرغوبیتی استاندارد دریافت نمایید.

صادرات انواع باتری خودرو نیکان درجه یک

صادرات انواع باتری خودرو نیکان درجه یکباتری نیکان که به عنوان بهترین باتری ماشین شناخته شده و انواع متعددی همچون باتری اتمی و اسیدی را شامل گشته است؛ علاوه بر اینکه توانسته در بازارهای داخلی به رتبه های برتر دست پیدا کند؛ در حوزه صادرات نیز در رده های بسیار بالا قرار گرفته است.

یعنی از این محصول درجه یک داخلی، صادرات های گسترده ای به بازارهای خارجی انجام گرفته و آن را در صدر باتری های صادراتی قرار داده است.
از جمله شاخصه های بسیار بارز موجود در این باتری که باعث درخشش آن در بازارهای صادراتی شده اند؛ این دو می باشند که شاید در کمتر محصولی بتوان هر دوی آن ها را همزمان دید:

 • کیفیت بسیار خوب
 • قیمت بسیار مناسب

فروشنده باتری خودرو با گارانتی معتبر

فروشنده باتری خودرو با گارانتی معتبرعلاوه بر نمایندگی های فروش باتری، می توان از فروشندگان دیگری نیز به عنوان فروشندگان مطمئن انواع باتری خودرو نام برد که در فروشگاه های حضوری و غیرحضوری فعالیت دارند.
مانند واحدهای باتری فروشی تهران یعنی واحد های عرضه کننده عمده که برخی از آن ها شریط ویژه ای را برای یکایک خریداران از اقصی نقاط ایران در نظر گرفته اند.
لابد می پرسید که از جمله شرایط فروش ویژه این فروشگاه ها چیست؟

در جواب باید اعلام کرد که بعضی از بزرگترین مراکز عمده فروش باتری خودرو در بازار تهران، به منظور رفاه حال مشتریان و همچنین افزایش توان خرید آن ها، تصمیم به فروش اقساطی باتری گرفته اند.
بنابراین می توانید با مراجعه حضوری به آن ها از این شرایط عالی مستفیض شوید.
اگر هم امکان مراجعه حضوری برایتان وجود ندارد؛ از طریق همین مرکز هم می توانید به مراکز تهران وصل شده و بنابراین باتری های مورد نیاز را با گارانتی معتبر و همچنین بدون پیش پرداخت و تنها با پرداخت مبالغی جزئی به صورت ماهانه، تهیه کنید.

ارسال عمده باتری خودرو به سراسر کشور

ارسال عمده باتری خودرو به سراسر کشورتعدادی از مراکز عرضه عمده باتری، امتیازات خاص و بسیار خوبی را برای تک تک مشتریان خود در نظر گرفته اند.
برای مثال این مجموعه بزرگ فروش و تامین باتری خودرو، شرایطی را برقرار ساخته که به موجب آن خریداران می توانند در صورت افزایش حجم سفارشات خود، مشمول تخفیفات بیشتری برای ارسال عمده محصولاتشان گردند.
علاوه بر این، امکان سفارش بهترین باتری های ماشین به طرزی سریع برای تمام مشتریان واقع در سراسر کشور وجود داشته و آن ها نیز می توانند شامل این شرایط شوند.
فقط کافی است که سفارشات بالای خود از باتری را همینجا به ثبت رسانده تا بتوانید هر چه زودتر، به تمامی آنچه که نیاز دارید؛ دسترسی پیدا کرده و ضمنا آن ها را با کمترین هزینه ارسال دریافت نمایید.

معرفی انواع محصولات شرکت نیکان

معرفی انواع محصولات شرکت نیکاندر معرفی انواع محصولات شرکت نیکان، همین بس است که بگوییم انواع باتری و لوازم اصلی دیگری از آن، در معرض فروش و ارائه قرار گرفته اند.
تمامی محصولات این شرکت، زیر نظر مهندسین جوان و نخبه ساخته شده و با بهترین کارکرد و ویژگی، خود را به همه نشان داده اند.
هدف اصلی صاحبان این شرکت، ارائه محصولات ممتاز داخلی از باتری ماشین گرفته تا لوازم مورد نیاز دیگر برای آن است که در این صورت دست محصولات خارجی گرانقیمت را از بازار کوتاه خواهد کرد.
ضمن اینکه تقویت تولید ملی و همینطور تامین بهتری از نیاز مصرف کنندگان را در پی خواهد داشت.
از باتری نیکان نیز می توان برای هر یک از خودروهای امروزی بهره برد و شاهد نتایج و بازخوردی عالی در خودروی مصرفی بود.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده باتری خودرو نیکان | مرکز خرید باتری ماشین در تهران

قیمت عمده باتری خودرو نیکان در بازار سراسر کشور کمترین نوسان را به همراه دارد. عوامل مهمی در ثبات نرخ فروش این برند وجود دارد که منجر به رضایت مشتری و افزایش فر

دیدگاهتان را بنویسید