تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید باتری سیلد از باتری ساز جدید فابریک ماشین

خرید باتری سیلد از باتری ساز جدید فابریک ماشین

خرید باتری سیلد از باتری ساز جدید فابریک ماشین که پخش عمده باتری خودرو با قیمت فوق العاده مناسب از برندهای اربیتال ، باراکاس ،سوزوکی ، آرمو و واریان شرکت صبا باتری و آپادانا ، ویگور و سولیفان از آذر باتری است به آگاهی شما بزرگواران می رسد.

خرید باتری سیلد از باتری ساز به این دلیل مهم است که توجه کامل به نیاز مشتری در خصوص باتری ماشین و باتری سلید دارد .چرا که این نه صرفا لحاظ کردن خواست مشتری که کیفیت و قیمت مناسب است را محقق می کند ، بلکه همانگونه که مستحضر هستید خواست مشتری برای تامین کننده باتری حجت می باشد و متناسب با نیاز خریدار باتری اقدام به تامین و عرضه باتری با قیمت های متفاوت و البته کیفیت و گارانتی متفاوت می نماید.

انواع باتری ایرانی

 • واریان

 • آرمو

 • صبا

 • ویگور

 • سولیفان

 • آپادانا

 • اربیتال

آیا باتری ساز صبا را می شناسید ؟ این شرکت تولید کننده باتری فابریک انواع خودرو سبک و سنگین در ایران می باشد .

انواع باتری خودرو

 1. باتری پارس

 2. باتری ۴۰۵

 3. باتری پراید

 4. باتری سمند

 5. باتری سوزوکی

 6. باتری هایما

آشنایی با باتری خودرو ایرانی

باتری های تولید شده در ایران در شرکت های سپاهان باتری ، برناباتری ، صبا باتری، آذر باتری ،نیرو گستران عموما انجام می شود. این باتری ها از آمپرهای ۳۵ الی ۲۰۰ آمپر تولید می گردد.همچنین برخی از این باتری ساز ها نیز باتری ups که مصرف مخابراتی دارد نیز تولید می کنند.

نحوه تامین و خرید باتری خودرو از پخش باتری

برای خرید باتری خودرو در ایران از برندهای مختلف می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید. با توجه به گستردگی مراکز پخش در نقاط مختلف ایران ، تامین باتری از نزدیک ترین مکان به شما انجام می گردد تا در زمان و هزینه شما نیز صرفه جویی گردد.

ضمن سپاس از خریداران باتری از ما که از قائم شهر درشمال تا بهبهان در جنوب را شمال می گردند. ما قدردان این اعتماد همیشه خواهیم بود.

 

 

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین نمایندگی باتری خودرو نیکان | بهترین مارک باتری ماشین سواری

با رجوع به بزرگترین نمایندگی باتری خودرو نیکان می توانید این محصول ها را از نزدیک مورد بررسی قرار دهید و در نهایت بهترین و مرغوب ترین نوع این کالا ها را برای خر