تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / محلول ضد عفونی طبیعی / خرید محلول ضد عفونی غیر الکلی لباس

خرید محلول ضد عفونی غیر الکلی لباس

محلول ضد عفونی لباس، محلولی است که برای از بین بردن میکروب ها و زدودن لباس ها از هر گونه آلودگی عفونی به کار می‌رود و دارای ترکیبات شیمیایی خاصی می باشد؛ از این رو در زندگی روزانه مردم کاربرد بسیار زیادی دارد و خرید محلول ضدعفونی کننده غیر الکلی لباس در فروشگاه های بزرگ و کوچک و مراکز فروش توسط خریداران با قیمتی مناسب صورت می گیرد.

خرید محلول ضد عفونی غیر الکلی لباس

طریقه استفاده از محلول ضد عفونی لباس

طریقه استفاده از محلول ضد عفونی لباس یکی از راه های از بین بردن میکروب ها و آلودگی های عفونی لباس ها استفاده از محلول های ضدعفونی لباس می باشد که امروزه در بین مردم، طرفدارانی را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل در این قسمت ما به شرایط استفاده از این نمونه می پردازیم. طریقه استفاده از محلول ضد عفونی لباس به شرح ذیل می باشد:

  • در ابتدا باید بگوییم که این محلول ها به دلیل این که دارای ترکیبات شیمیایی می باشند می توانند به پوست بدن آسیب برسانند. به همین دلیل هنگام استفاده از آنها از دستکش و ماسک استفاده شود.
  • قبل از استفاده، به برچسبی که بر روی ظرف این نمونه قرار دارد؛ مراجعه شود تا اطلاعات لازم در رابطه با محلول به دست آید.
  •   اگر تصمیم دارید که از ماشین لباسشویی استفاده کنید؛ این محلول را در محفظه اول که برای شستشوی اولیه لباس است، قرار دهید.
  • و اگر لباس‌ها را به صورت دستی می خواهید ضد عفونی کنید، ابتدا با توجه به اطلاعات روی برچسب، مقدار معینی از این محلول را با آب ترکیب کنید. همانطور که می دانید اگر از این محلول به طور خالص استفاده کنید به رنگ و بافت لباسهای شما آسیب می‌رساند. سپس مدت زمانی را اجازه دهید که این محلول با تمام قسمت های لباس ترکیب شود و بعد از این زمان لباس را با آب شستشوی کامل دهید. در این زمان اگر نیاز باشد که شست و شوی لباس را برای تمیز کردن انجام دهید؛ می توانید به شست و شوی لباس ها بپردازید. این ترتیب که اول ضدعفونی بعد تمیز کردن لباس ها انجام بگیرد سبب می شود که ابتدا میکروب ها  از بین بروند و دیگر نتوانند به لباس های دیگر منتقل شوند.

مراکز پخش محلول ضد عفونی کننده لباس

مراکز پخش محلول ضد عفونی کننده لباس در مراکز پخش محلول ضدعفونی کننده لباس، فروش محلول ضد عفونی به صورت عمده انجام می شود و خریداران می توانند این محصولات را با کیفیت عالی و قیمتی مناسب به صورت عمده خریداری کنند و این برای خریداران بسیار با صرفه خواهد بود زیرا برای آنها قیمت محلول ضدعفونی به قیمت کارخانه حساب می شود.
 چنانچه شما عزیزان تمایل دارید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب نمایید و یا این محصول را به صورت عمده خریداری کنید، می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید و از راهنمایی آنها یاری جویید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه محلول ضدعفونی دست گالنی

رعایت اصول دقیق بهداشتی این روزها فارغ از هر زمانی دیگر اهمیت دارد، در طی این چند ماه اخیر با توجه به رشد بسیار زیاد این ویروس در سراسر جهان، لزوم استفاده از ما

دیدگاهتان را بنویسید