تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / محلول ضد عفونی / فروشنده انواع محلول ضد عفونی کننده چهار لیتری

فروشنده انواع محلول ضد عفونی کننده چهار لیتری

به منظور رعایت نکات بهداشتی می دانیم که امروزه مواد شوینده بسیاری در بازار عرضه می گردد که هر کدام در زمینه  ای مورد کاربری قرار می گیرند. مواد ضد عفونی کننده از این موارد هستند که با بسته بندی های متنوعی  در دسترس قرار می گیرند.

فروشنده انواع محلول ضد عفونی کننده چهار لیتری نهایت سعی خود را می کند تا بهترین ها را در دسترس خریداران قرار دهد تا پاسخ نیاز شان را بدهد.

فروشنده انواع محلول ضد عفونی کننده چهار لیتری

انواع محلول ضد عفونی کننده و کاربرد آن

انواع محلول ضد عفونی کننده و کاربرد آن از بین بردن میکروب ها و رعایت نکات بهداشتی در همه مواقع برای سلامت انسان ضروری می باشد. اما در شرایط کنونی که کل جهان درگیر ویروس کرونا می باشد استفاده از مواد ضد عفونی کننده بیشتر توصیه می شود.

انواع و اقسام مواد ضد عفونی کننده در دسترس خریداران قرار می گیرد که هر کدام با توجه به ویژگی های شان در زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی در دسته بندی ها مواد ضد عفونی کننده را در سه سطح بالا، متوسط و پایین قرار می دهند که درجه پاک کنندگی شان با همدیگر فرق دارند.

مواد ضد عفونی کننده سطح بالا شامل پراکسید هیدروژن، پر استیک اسید، گلوتار آلدئید، فرمالدئید می باشد. همچنین مواد سطح متوسط کلر و موادی کلری، ید و مواد یده، الکل ها هستند که بیشترین میزان استفاده را در مصارف روزمره دارند.

مواد ضد عفونی کننده سطح پایین را نیز می گوییم که شامل فنل و ترکیبات فنلی، ترکیبات آمونیوم کواترنر هستند.

از نظر کاربرد اگر این محصولات را مورد بررسی قرار دهیم در گستره وسیعی قرار می گیرد که برای شست و شوی ظروف، البسه، سطوح مختلف چون سرویس های بهداشتی، ضد عفونی دست و … مورد کاربری قرار می گیرند و روز به روز بر میزان تقاضای شان افزوده می گردد.

عرضه مستقیم محلول ضد عفونی کننده چهار لیتری

عرضه مستقیم محلول ضد عفونی کننده چهار لیتری محلول های ضد عفونی کننده را با بسته بندی های متفاوتی می توان تهیه کرد که هر کدام قیمت مشخص شده ای دارند. نمونه بارز محلول ضد عفونی کننده چهار لیتری می باشد که از نظر کارایی در سطح عالی قرار دارند.

با وجود مشتریان بسیار شرکت تولید کننده برای عرضه محلول ضد عفونی کننده روش های مختلفی را تدارک می بیند تا کار را برای خریداران آسان نماید. عرضه مستقیم محلول ضد عفونی کننده چهار لیتری در بین خریدار و تولید کننده انجام می شود که با این تفاسیر قیمت شان به نصف کاهش پیدا می کند که به نفع خریداران می باشد.

در این شیوه عرضه واسطه ای دخالت ندارد و نمی تواند قیمت ها را افزایش دهد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش محلول ضد عفونی سطوح بدون بو

خرید و فروش  محلول ضد عفونی به روش های مختلفی امکان پذیر است، یکی از روش های فروش محلول ضد عفونی سطوح، فروش اینترنتی یا غیر حضوری می باشد که انواع این مایع

دیدگاهتان را بنویسید