تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باتری فرسوده / فروش آنلاین باتری فرسوده | خریداران انواع باتری های اسقاطی

فروش آنلاین باتری فرسوده | خریداران انواع باتری های اسقاطی

باتری یکی از محصولاتی می باشد که وظیفه تأمین انرژی استارت را بر عهده دارد و به همین جهت به عنوان لوازم ضروری در خودرو ها محسوب می گردد. باترهای ماشین ارزش زیادی دارند به طوری که از باتری های فرسوده و کهنه نیز استفاده های فراوانی می شود و به همین جهت از ارزش بالایی برخوردار می باشند. بنابراین بازار خرید و فروش باتری های فرسوده نیز بسیار داغ است. خریداران انواع باتری های اسقاطی می توانند انواع این محصول را به صورت حضوری و غیر حضوری تهیه کنند، اما فروش غیر حضوری این محصول پراستقبال تر است از آنجایی که فروش آنلاین باتری فرسوده بسیار سریع انجام می گیرد و قیمت فروش آن نیز مناسب تر می باشد.

فروش آنلاین باتری فرسوده | خریداران انواع باتری های اسقاطی

فروش آنلاین انواع باتری های فرسوده خودرو

فروش آنلاین انواع باتری های فرسوده خودروباتری فرسوده همان طور که از نام آن نیز پیداست به باترهای گفته می شود که غیر قابل استفاده هستند. معمولا باتری های فرسوده خودرو به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود که شامل باتری فرسوده ماشین شهری، باتری فرسوده ماشین کشاورزی و باتری فرسوده و غیر قابل مصرف لیفتراک یا تراکتور می باشند.

با توجه به اهمیت باتری ها و ارزشی که دارند این محصولات توسط شرکت های مختلف خرید و فروش می شوند و می توان گفت از بازار پر رونقی برخوردار هستند.
این شرکت ها به خرید و فروش حضوری و اینترنتی این محصول می پردازند و از آنجایی که در خرید باتری فرسوده به صورت اینترنتی، محصول بدون هیچ واسطه فروش به دست خریدار می رسد استقبال از این نوع خرید زیادتر است.
اما به طور کلی می توان گفت فروش آنلاین انواع باتری های فرسوده خودرو شامل مزایای زیر است:

 • خرید و فروش سریع تر
 • صرفه جویی در هزینه ها جانبی
 • امکان مقایسه قیمت سایت های فروش باتری فرسوده در کوتاه ترین زمان ممکن
 • تحویل آسان تر
 • بهره مندی از تخفیفات این شرکت ها
 • و …

خریداران باتری های اسقاطی در ایران

خریداران باتری های اسقاطی در ایرانخریداران باتری های اسقاطی در ایران بعد از تهیه این محصول به بازیافت آن می پردازند و تحت شرایطی آن را منهدم می نمایند.

بسیاری از کارخانه بازیافت باتری می خواهند از رهاسازی سرب موجود در این باتری ها در طبیعت جلوگیری کنند چرا که موجب آلودگی زیست محیطی می گردد.

معمولا سربی که در درون باتری ها  وجود دارد را می توان بعد از بازیافت دوباره در ساخت باتری نو مورد استفاده قرار گیرد و به همین جهت این کارخانه ها به خرید انواع باتری اسقاطی خودرو می پردازند.
معمولا خرید این باتری ها بر حسب موارد مختلفی صورت می گیرد که به قرار زیر هستند:

 • خرید بر حسب آمپر
 • خرید بر حسب کیلوگرم

قیمت روز انواع باتری اسقاطی و ضایعاتی

قیمت روز انواع باتری اسقاطی و ضایعاتیباتری های از جمله لوازم ضروری خودروها به شمار می آیند که موجب ایجاد نیروی محرکه ماشین آلات و ایجاد انرژی درون آن ها خواهد شد و به نوعی نیروی که خودروها لازم دارند را مهیا می سازند تا خودرو بتواند به حرکت درآید.
اما بعد از گذشت مدت زمانی عمر باتری به پایان می رسد و به همین دلیل باتری فرسوده و غیر قابل استفاده می گردد.

از آنجایی که چیزی در حدود 98 درصد از باتری های فرسوده را می توان بازیافت کرد این محصولات به طور گسترده ای مورد خرید و فروش قرار می گیرند.

بنابراین می توان گفت قیمت روز انواع باتری اسقاطی و ضایعاتی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد که برخی از این عوامل به شرح زیر هستند:

 • هزینه های باربری: هزینه های که جهت حمل و جابه جایی باتری های فرسوده باید پرداخت شود.
 • هزینه های بازیافت: با توجه به این که به صورت های مختلفی باتری های فرسوده را بازیافت می کنند، بنابراین موجب ایجاد هزینه های گوناگونی خواهد شد.
 • قیمت سرب ضایعاتی: با توجه به این که بیشترین حجم باتری را سرب تشکیل می دهد، بنابراین با افزایش قیمت سرب، قیمت باتری نیز افزوده می گردد و بنابراین می توان گفت تغییرات سرب همچون سایر فلزات با توجه به نرخ جهانی آن ها محاسبه خواهد شد.
 • شرایط بازار: با توجه به نرخ ارز و تغییرات آن و میزان تورم موجود در بازار قیمت انواع باتری اسقاطی ماشین محاسبه خواهد شد.

علاوه بر موارد بیان شده قیمت باتری فرسوده با توجه به نوع فروش آن نیز محاسبه می گردد و می توان گفت قیمت خرید ضایعات باتری در فروش حضوری آن با قیمت آن در فروش اینترنتی این محصول یکسان نیست.
از آنجایی که در خرید اینترنتی محصول به طور مستقیم از تولید کننده یا عرضه کننده مستقیم آن به دست خریدار می رسد ب همین جهت هیچ واسطه ای در این بین وجود ندارد و قیمت انواع باتری اسقاطی ارزان تر تمام می شود.

فروشنده باتری اتمی فرسوده در کشور

فروشنده باتری اتمی فرسوده در کشورباتری اتمی نمونه ای از باتری های می باشند که دارای عمر مفیدی هستند و نیاز به هیچ سرویسی برای تعمیر و نگهداری آن ها نیست به همین جهت این باتری ها در مدت زمان دیرتری فرسوده می گردند، اما از آنجایی که دارای عمر بالای هستند از قیمت بالاتری نیز برخوردارند.

بنابراین چنانچه دارای باتری اتمی فرسوده هستید، می توانید با تحویل آن به مراکز جمع آوری این ضایعات با قیمت کمتری به خرید باتری اتمی نو بپردازید.

فروشنده باتری اتمی فرسوده در کشور به صورت های مختلفی این محصولات را در اختیاز خریداران می گذارد که از جمله این روش ها به شرح زیر هستند:

 • خریدحضوری در نمایندگی ها و مراکز فروش آن در نقاط مختلف کشور
 •  خرید غیرحضوری در سایت های آنلاین عرضه باتری های اسقاطی و فرسوده
 • خرد تلفنی و از راه دور
 • و …

بازیافت انواع باتری های فرسوده

بازیافت انواع باتری های فرسوده با توجه به این که باتری های خودرو ها تا 98 درصد امکان بازیافت دارند به همین جهت معمولا کسانی که باتری خودروشان خراب شده است آن را به مراکز فروش باتری نو خودرو می دهند و باتری نو را با تخفیف بالای خریداری می نمایند.
بسیاری از شرکت ها که در زمینه باتری فرسوده در حال فعالیت هستند، انواع این باتری های فرسوده را از مراکز مختلف جمع آوری می کنند و آن ها را به مراکز بازیافت می برند تا از آن ها در ساخت باتری جدید استفاده شود.
بازیافت انواع باتری فرسوده به روش های مختلفی صورت می گیرد اما می توان به طور کلی چرخه بازیافت باتری ماشین را این گونه بیان کرد:

 • جمع آوری باتری های قدیمی و فرسوده از نقاط دور و نزدیک
 • جداسازی سرب از پلی پروپلین( پلی پروپلین در حقیقت پلاستیک فشرده ای می باشد که توسط آن به ساخت جعبه باتری می پردازند )
 • ریختن سرب جداشده در کوره تا ذوب شود و به یک اسید خنثی تبدیل گردد.
 • استفاده از سرب در تولید باتری های جدید، پلی پروپلین شسته خواهد شد و بازیافت می گردد.
 • 80 درصد باتری های نو از مواد بازیافتی تولید می شوند.
 • و …

دلایل خرید باتری های فرسوده ماشین

دلایل خرید باتری های فرسوده ماشینباتری های فرسوده توسط شرکت های مختلفی مورد خرید و فروش قرار می گیرند، معمولا دلایل خرید باتری های فرسوده ماشین توسط بسیای از این کارخانه ها و شرکت ها بسیار زیاد است آن ها به خرید این باتری ها از کارخانه های مختلف، بانک ها، تعمیرگاه های ماشین، بیمارستان ها و مراکز دولتی می پردازند. می توان گفت برخی از دلایل این کارخانجات برای خرید انواع باتری فرسوده خودرو به شرح زیر می باشند:

 • باتری های که در خودروهای معمولی وجود دارند از وزنی در حدود 15 تا 18 کیلوگرم برخوردار می باشند که چیزی در حدود یک کیلو از این وزن را بدنه و پلاستیک باتری تشکیل می دهد و اسید باتری نیز سه تا چهار لیتر آن را اشغال می کند اما با ارزشترین قسمت باتری متشکل از سرب است که از جمله مهمترین دلیل خرید باتری های فرسوده به شمار می آید و فضای بیشتری از باتری را به خود اختصاص می دهد.
 • ترکیب سرب با الکترولیت موجب ایجاد سم می گردد و بسیار خطرناک می باشد و به همین جهت نباید آن را در طبیعت و محیط زیست آزاد سازی نمود چرا که خطر بالای دارند. 
 • با توجه به این که اگر اسید باطری خودرو در تماس با چشم قرار گیرد موجب از بین بردن بینایی و کوری می گردد و در صورتی که سرب باتری بلیعده شود، مسمومیت های شدیدی را ایجاد خواهد کرد. 
 • باتری های فرسوده به آزادسازی گازهای می پردازند که نتیجه آن آلودگی هوا و آسیب به ریه ها می گردد، حتی اگر باتری را در خاک نیز پنهان نمایند موجب آلوده کردن خاک و ایچاد بیماری می شود.

کاربرد سرب ضایعاتی باتری های خودرو

کاربرد سرب ضایعاتی باتری های خودروبا توجه به این که سرب یکی از فلزات باارزش به شمار می رود به همین جهت آن را از باتری های فرسوده بازیافت می کنند ارزش سرب به قدری زیاد است که حتی قیمت ضایعات سرب با توجه به قیمت جهانی آن تعیین می گردد.

بیشترین کاربرد سرب ضایعاتی باتری های خودرو به صورت زیر می باشد:

 • استفاده از سرب ضایعاتی در باتری های نو خودرو و لحیم های که در صنعت حمل و نقل به کار می آید.
 • استفاده از سرب ضایعاتی در صنعت ساختمان به عنوان عایق صوتی، مصون ماندن از پرتو ها و صنعت رنگ ساختمان می باشد.
 • استفاده از سرب ضایعاتی در کالاهای الکتریکی مانند کابل های الکتریکی و باتری های مختلف می باشد.
 • و …

داغی باتری چیست؟

داغی باتری چیست؟داغی باتری چیست؟ باتری از جمله قطعاتی است که وظیفه دارد که به تامین انرژی و برق در خودرو بپردازد و زمانی که باتری نتواند انرژی لازم برای حرکت دادن استارت را تأمین کند در حقیقت باتری خراب شده است. زمانی که آب باتری نیز شیرین می شود موجب خرابی باتری می گردد.

به طوری کلی عمر مفید باتری های را یکی یا دو سال می دانند که بعد از آن باتری فرسوده و کهنه می گردد. بنابراین زمانی که باتری کهنه و فرسوده می شود به اصطلاح به آن داغی باتری می گویند و مانند تمام زباله نمی توان آن را در محیط زیست رها کرد و به دفع آن پرداخت چرا که برای سلامتی انسان و محیط زیست بشدت خطرناک است.

معمولا داغی باتری توسط شرکت های مختلف از شما خریداری می گردد و حتی برخی از این شرکت های به صادرات باتری فرسوده خودرو نیز می پردازند.
خرید باتری داغی از شما به گونه های زیر انجام می گیرد:

 • برحسب آمپری که باتری داغی دارد خرید انجام می شود.
 • بر حسب وزن باتری داغی خرید صورت می پذیرد.

واردات باتری های فرسوده به کشور

واردات باتری های فرسوده به کشوربا توجه به این که استفاده از سرب درون باتری های فرسوده بسیار سودمند است به همین جهت واردات باتری های فرسوده به کشور روز به روز بیشتر می گردد و می توان گفت چهل درصد از صنعت سرب کشور از طریق این باتری های تأمین می گردد.

واردات باتری فرسوده از آن جهت مهم است که از سرب داخل این باتری ها علاوه بر تامین سرب داخل باتری های نو در صنایع مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

معمولا سرب باتری های فرسوده را به شیوه های مختلفی جداسازی می کنند که از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روش سنتی
 • روش اصولی

می توان گفت روش اصولی هر ساله در حال تغییر و تحول است و امروزه شاهد بازیافت انواع باتری ها در کشور هستیم که از جمله آن ها می توان به بازیافت باتری قلمی اشاره کرد.

کارخانه بازیافت باتری ماشین در ایران

کارخانه بازیافت باتری ماشین در ایرانکارخانه بازیافت باتری ماشین در ایران با توجه به اصول و قواعدی به بازیافت باتری های ماشین می پردازد.

معمولا در ایران کارخنه های مختلفی در این زمینه فعالیت می کنند و با توجه به استاندارد های جهانی به بازیافت باتری ها می پردازند.

از جمله این کارخانه ها که در ایران فعال هستند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارخانه ضایعات باتری اصفهان
 • کارخانه ضایعات باتری قم
 • کارخانه ضایعات باتری تهران
 • کارخانه ضایعات باتری تبریز
 • و …

تعویض باتری فرسوده و نو ماشین

تعویض باتری فرسوده و نو ماشیناگر قصد خرید باتری نو برای ماشین خود را دارید، می توانید باتری قدیمی ماشین خود را به این مراکز فروش این محصولات تحویل دهید و به تعویض باتری فرسوده و نو ماشین بپردازید.

معمولا از آنجایی که باتری های فرسوده به راحتی و تحت عملیاتی بازیافت می شوند و برای محیط زیست زیان آورند، آن ها را در محیط زیست رها نخواهند کرد و باید این  باتری ها را به این مراکز تحویل دهید.

تحویل باتری فرسوده موجب می شود شما باتری نو را با قیمت بسیار ارزان تری تهیه نماید و همچنین به اقتصاد کشور و محیط زیست کمک فراوانی نماید.
از آنجایی که سرب یکی از فلزات گران بها می باشد و بیشترین وزن باتری ها را تشکیل می دهد و امکان بازیافت آن حتی بعد از طی چندین دهه وجود دارد.

وب سایت فروش انواع باتری اسقاطی ماشین

وب سایت فروش انواع باتری اسقاطی ماشینامروزه شرکت های مختلفی به جمع آوری انواع باتری های فرسوده می پردازند و سپس به فروش این محصولات اقدام می کنند.
معمولا این شرکت ها به صورت حضوری و اینترنتی به عرضه باتری فرسوده می پردازند.
بنابراین مشتریان می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر فروش آن ها به خرید این محصولات بپردازند.

همچنین راهی ارزان تر جهت خرید این باتری ها مراجعه به وب سایت فرش انواع باتری اسقاطی ماشین این شرکت ها می باشند.
معمولا فروش این باتری ها در حجم بالا و قیمتی مناسب در این سایت ها انجام می گیرد، از آنجایی که به طور مستقیم باتری به دست خریدار می رسد، به همین جهت قیمت باتری سوخته ارزان تر تمام می شود.

همچنین شما بزرگواران می توانید بمنظور کسب آگاهی بیشتر از درگاه روبرو استفاده نمایید. سپاسگزارم https://batterymaker.ir/

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ارزان باتری فرسوده | خریدار ضایعات باتری خودرو

باتری های فرسوده از باتری هایی هستند که طول عمر آن ها به پایان رسیده و قابلیت استفاده مجدد را ندارند. این باتری ها از خرید و فروش بالایی در بازار برخوردار بوده

دیدگاهتان را بنویسید