تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باطری خارجی / فروش انواع باطری خارجی ماشین

فروش انواع باطری خارجی ماشین

امروزه مردم به دلیل اعتماد بیشتر به بازار خارجی از انواع باطری خارجی برای خودرو خود استفاده می کنند. البته باطری های ایرانی نظیر شرکت های سپاهان باطری، صبا باطری و برنا باطری از جمله محصولات مرغوب در سطح جهانی به حساب می آیند.

با اینکه جنس خارجی همواره بر جنس ایرانی ارجعیت داشته است، اما بعضی شرکت های داخلی با تولید محصولات مرغوب، توانستند برخی از این باور ها را تغییر دهند. اما همواره برخی اجناس خارجی دارای محبوبیت بی پایانی است.

خب مردم حق دارند. به عنوان مثال باطری خودرو را در نظر بگیرید. اگر خودرو شخصی برایش بسیار عزیز باشد، به دنبال نصب بهترین محصولات بر روی آن می گردد. هیچگاه فردی به دنبال خرید محصولی بی کیفیت نیست.

انواع باطری خارجی

انواع باطری خارجی ماشین

انواع باطری خارجی وارداتی در ایران موجود می باشند. امروزه باطری های خارجی تقریبا برای تمام مدل های خودرو در ایران در فروشگاه های باطری وجود دارد که هر فردی با توجه به میزان آمپر و سایز باطری مورد نظر خودرو خود می تواند آن را خریداری کند.

طبق گزارشی که اخیرا در سال ۲۰۱۸ انجام شد، بهترین و با کیفیت ترین باطری های جهانی مشخص شدند. لیست بهترین باطری های خارجی ۲۰۱۸ عبارت اند از:

 1. Odyssey PC680 Battery
 2. XS Power D6500 Battery
 3. Optima 34/78 RedTop
 4. VMAX857 AGM Battery
 5. ACDelco 94RAGM Automotive Battery
 6. Optima D35 YellowTop Battery
 7. DieHard 38217 Advanced Gold AGM Battery

انواع باطری خارجی

مرکز فروش انواع باطری خارجی ماشین

بهترین زمان تعویض باطری خودرو بین ۴ تا ۵ سال می باشد. البته این زمان با توجه به پارامتر هایی می تواند متغیر باشد. برخی از عواملی که در طول عمر باطری دخیل هستند عبارت اند از:

 • نحوه رانندگی شخص
 • نوع سیستم برق رسانی خودرو
 • آب و هوای منطقه
 • نوع باطری با توجه به اسیدی و خشک بودن
 • رعایت نکات ایمنی در حین کار با ماشین

نمایندگی فروش باطری خارجی ماشین در ایران با ایجاد یک وب سایت در نظر دارد تا بتواند تمامی نیاز های افراد و صاحبان وسایل نقلیه به باطری خارجی را فراهم کند. این مجموعه در حوزه خرید و فروش عمده باطری فعالیت داشته و بهترین و بالاترین باطری های خارجی روز را با قیمتی مناسب، به خریداران باطری عرضه می دارد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع باطری خارجی ماشین

امروزه مردم به دلیل اعتماد بیشتر به بازار خارجی از انواع باطری خارجی برای خودرو …

دیدگاهتان را بنویسید