تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باتری خودرو / فروش باتری خودرو با تخفیف | مرکز پخش عمده باتری خودرو در ایران

فروش باتری خودرو با تخفیف | مرکز پخش عمده باتری خودرو در ایران

باتری یکی از تجهیزات اصلی در خودرو است که نقش بسزایی در این عرصه داشته و انتخاب درست آن در عملکرد بهتر خودرو تاثیر بسزایی دارد و در بازار مدل ها و برندهای مختلفی دیده می شود که مشتری باید بسته به نوع خودروی خود مدلی متناسب با آن را تهیه کند‌. در بازار مراکز مختلفی مانند توزیع کنندگان وجود دارند که این محصول را در برندهای متنوع با قیمت های ویژه عرضه می کنند و فروش باتری خودرو در  نمایندگی فروش باتری با تخفیف توسط این مراکز و یا سایت های فروش آنها انجام می شود.

فروش باتری خودرو با تخفیف | مرکز پخش عمده باتری خودرو در ایران

مرکز فروش عمده باتری خودرو در ایران

مرکز فروش عمده باتری خودرو در ایرانمرکز فروش عمده باتری خودرو در ایران در اقصی نقاط کشور وجود دارد که با شناخت کم و کیف بازار و شناسایی مشتری و نیازهای او به فروش تخصصی و عمده این محصول می پردازد و با عملکرد درست خود به بهترین نحو ممکن در این عرصه فعالیت می کند.

مرکز باتری ماشین واسطه هایی هستند که در کار خرید و فروش این محصول بوده و آن را عمده و ارزان از تولیدی خریداری می کند و با قیمت روز در بازار عرضه نموده و بنابر شغل خود کسب سود می کند و به تامین نیازهای بخش بزرگی از بازار می پردازد.

مرکز پخش باتری خودرو ایرانی نیز عرضه کننده عمده است که دسترسی مشتری را به هر برندی در هر نقطه ای آسان می کند و در کار نگهداری حجم بالای باتری و حمل و نقل آن است و با کانال های توزیعی که در اختیاز دارد انواع برندها را ارائه می کند.

عرضه عمده باتری خودرو با ارزان ترین قیمت

عرضه عمده باتری خودرو با ارزان ترین قیمتعرضه عمده باتری خودرو با ارزان ترین قیمت توسط مراکز ارائه کننده مستقیم در بازار فروش باتری انجام می شود که با حذف واسطه ها سعی می کنند باتری را با کمترین نرخ عرضه نموده و رضایتمندی مشتری را بدست آورده و در نتیجه در بازار اعتبار خوبی را بدست می آورند.

تولید کننده اولین عرضه کننده باتری ماشین ارزان است. برخی دیگر از مراکز نیز به جهت بازاریابی محصول خود و تبلیغات و جذب مشتری سعی می کنند باتری را ارزان ارائه کنند تا اجناس خود را به مشتریان شناسانده و فروش خود را بالا ببرند.

برخی مراکز نیز با شناسایی مشتری در نقاط مختلف کشور به عرضه باتری خودرو برای تولید کننده می پردازند و در بخشی از سود با او سهیم می شوند. به صورت سفارشی نیز می توان باتری را خریداری نمود که دارای مزایای زیادی است و مشتری می تواند در این صورت باتری را با اطمینان خرید کند چون از اصل بودن باتری و برند آن مطمئن خواهد بود.

فروش اینترنتی انواع باتری خودرو

فروش اینترنتی انواع باتری خودروفروش اینترنتی انواع باتری خودرو و مرکز خرید باتری UPS در سایت های فروش انجام می شود که طرفداران زیادی دارد و امروزه به دلیل پیشرفت هایی که در فناوری ارتباطات به وجود آمده بیشتر مردم برای خرید به این سمت سوق پیدا کرده اند و بیشتر مراکز فروش نیز دارای سایت بوده و باتری را آنلاین نیز ارائه می کنند.

خرید اینترنتی بسیار با صرفه خواهد بود چون مشتری می تواند بدون صرف هزینه رفت و آمد و بدون طی کردن مسافت در هر شرایط آب و هوایی می تواند در منزل و یا محل کار و در هر ساعت از شبانه روز خرید نموده و باتری را در آدرس مورد نظر خود تحویل می گیرد.

در سایت های فروش می توان علاوه بر خرید از خدمات گسترده آن بهره مند شد و در مورد انواع باتری اطلاعاتی کامل را بدست آورد و با اطمینان بیشتری خرید کرد. از تولید کننده تا دیگر واسطه هایی که عرضه کننده باتری هستند به صورت آنلاین نیز آن را ارائه می کنند.

لیست قیمت باتری ماشین در بازار

لیست قیمت باتری ماشین در بازارلیست قیمت باتری خودرو برای صادرات باتری در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد و ولتاژ، سایز، مدل و برند از عواملی هستند که در قیمت آن تاثیر گذار هستند و باتری در دو نوع اسیدی و اتمی ارائه می شود که نوع اتمی گرانتر خواهد بود و هر چه سایز باتری بزرگتر باشد دارای قیمت بالاتری است.

در بازار باتری ایرانی و کره ای عرضه می شود که قیمت باتری کره ای به دلیل متحمل شدن هزینه های تولید دارای نرخ بیشتری می باشد. خرید عمده و بدون واسطه باتری ارزانتر بوده و بسیار باصرفه خواهد بود.

تعیین کننده نرخ باتری تولید کننده است که براساس میزان تولید، هزینه تولید، میزان عرضه و تقاضا و … نرخ آن را مشخص خواهد نمود. قیمت باتری در روند معاملات آن تاثیر بسزایی دارد و هر چه ارزانتر باشد قدرت خرید مشتری بالا رفته و در نتیجه تعداد فروش بالا خواهد رفت.

نمایندگی فروش انواع باتری های خارجی

نمایندگی فروش انواع باتری های خارجینمایندگی فروش انواع باتری های خارجی و باتری یو پی اس در اقصی نقاط کشور وجود دارد و با این هدف ایجاد شده که باتری را با قیمت کارخانه بدست مشتری برساند و حضور فعال او در بازار باعث یکسان سازی قیمت ها شده و به همین دلیل بیشتر افراد سعی می کنند از نمایندگی ها باتری کره ای را خرید کنند.

باتری ماشین کره ای از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و در بازارهای داخلی و خارجی دارای طرفداران زیادی است و به دلیل کیفیت مطلوبی که دارد نظر بازارهای داخلی را به خود جلب نموده است و به علت طول عمر بالایی که دارد از بازار داغی برخوردار می باشد.

باتری اتمی کره ای نیز دارای تنوع بسیار گسترده ای بوده و برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی مناسب است و پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد و از این باتری ها می توان در انواع خودروهای وارداتی نیز استفاده نمود.

بهترین مارک باتری خودرو در بازار

بهترین مارک باتری خودرو در بازاربهترین مارک باتری ماشین و قیمت عمده باتری در بازار برندی است که دارای ویژگی یک باتری خوب بوده و از کیفیت مطلوبی برخوردار است و نیاز مشتری را به صورت کامل تامین می کند و به دلیل ویژگی های مطلوبی که دارد توانسته رضایت اکثر مشتریان را به خود جلب کند.

بهترین باتری ماشین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است و جهت دسترسی راحت مشتری در نقاط مختلف کشور نمایندگی می پذیرد. برند خوب علاوه بر اینکه در تولید آن از مواد اولیه باکیفیت استفاده شده با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بروز و مطابق بااستانداردهای ملی و جهانی وارد بازار می شود.

برند مطلوب دارای تنوع مدل است و نیاز هر مشتری با هر خودروی ایرانی و خارجی را پاسخگو بوده و علاوه بر آن دارای بسته بندی استانداردی می باشد. چون در حین تکمیل تولید باید به گونه ای بسته بندی شود تا حین حمل و نقل و فشار هیچ گونه صدمه ای به آن وارد نشود.

صادرات انواع باتری خودرو ایرانی

صادرات انواع باتری خودرو ایرانی صادرات انواع باتری خودرو ایرانی و قیمت باتری صبا را مراکز مختلفی مانند تولید کننده عهده دار است چون مازاد برتولید خود را به کشورهای همسایه صادرات می کند و عرضه به دیگر کشورها از اهداف بلند مدت این تولیدی ها می باشد و جایگاه آنها را در بازارهای جهانی حفظ خواهد نمود.

علاوه بر آن تجار و بازرگانان نیز در بازارهای بین المللی فعالیت دارند و با خرید انواع باتری از تولید کننده آن را در دیگر کشورها صادرات می کنند. صادرات طبق قوانین گمرکی و مجوزات لازمه انجام می پذیرد و باعث رشد و شکوفایی کشور بوده و ارزآوری را به همراه خواهد داشت.

صادرات باتری های ایرانی به کشورهای همسایه بدون واسطه انجام می شود و به دیگر کشورها نیز باواسطه از طریق کشور همسایه و به صورت زمینی و دریایی انجام خواهد شد‌ و تولید کننده به صورت سفارشی نیز این محصول را عرضه می کند و خریداران آن نیز شرکت های خارجی هستند که سفارش ساخت را به تولید کننده خواهند داد.

فروشنده باتری خودرو با گارانتی معتبر

فروشنده باتری خودرو با گارانتی معتبرتولید کننده باتری برای محصول خود مدت زمانی را برای گارانتی در نظر گرفته است و در این مدت در صورتی که باتری دارای مشکلی بوده که این مشکل مربوط به کارخانه باشد قابل تعویض خواهد بود و باتری قبلی با باتری نو عوض خواهد شد.

مدت زمان هر گارانتی بسته به عوامل مختلفی که خود کارخانه تعیین می کند فرق دارد و از جمله عواملی که در مدت گارانتی تاثیر گذار است برند، نوع خودرو (شخصی، عمومی، سنگین) و باتری می باشد. خراب شدن باتری در مواردی مانند دفرمه شدن، آسیب دیدگی بدنه یا قطب، خشک شدن، کمبود یا ازدیاد شارژ و … باتری را از گارانتی خارج می کند.

فروشنده  باطری ایرانی با رهبری بازار و با فعالیت گسترده ای که با جوامع مختلف دارد نقش مهمی را در این عرصه ایفا نموده و برندهای متنوعی را در معرض فروش قرار می دهد. در بازار برندهای مختلف ایرانی و خارجی عرضه می شود که میزان تقاضای بالا در هر برندی نشان دهنده مرغوبیت آن خواهد بود.

خرید مستقیم باتری خودرو از کارخانه

خرید مستقیم باتری خودرو از کارخانهخرید باتری خودرو به صورت مستقیم از کارخانه اکثرا به صورت سفارشی بوده و بسیار ارزان و با صرفه خواهد بود و این مرکز اولین تامین کننده باتری است که با استفاده از تکنسین این صنعت و بهره گیری از دستاوردهای علمی نوین و دستگاه های مکانیزه ای که در اختیار دارد به طراحی و تولید این محصول می پردازد.

کارخانه باتری خودرو از فعالان عرصه تجاری و صنعتی است که با تحت کنترل قرار دادن تمام فعالیت های موثر برکیفیت و آزمایشگاه های کنترل کیفی که دارد باتری را با بالاتزین سطح کیفی تولید می کند و در تولید آن اصول استاندارد ها و شئونات بهداشتی را رعایت می کند.

تولید باتری خودرو طبق قاعده و اصولی انجام می شود و فرمولاسیونی در تولید آن بکار می رود که در کیفیت و مرغوبیت آن تاثیر بسزایی خواهد داشت و تولیدی هایی که این پایه و اصول را جزو ساختار اصلی خود قرار داده می توانند در این عرصه موفقیت هایی را کسب نموده و به توانمندی بالایی نیز دست پیدا کنند.

ارسال عمده و جزئی باتری ماشین به سراسر کشور

ارسال عمده و جزئی باتری ماشین به سراسر کشورارسال عمده و جزئی باتری ماشین به سراسر کشور را مراکز مختلف عرضه کننده مستقیم و با واسطه انجام می دهند که دارای سایت فروش بوده و به کسانی که آنلاین خرید می کنند پتو در سراسر کشور به آدرس مورد نظر آنها ارسال می شود.

  • حین خرید باید به نوع باتری اتمی ماشین و اسیدی آن توجه نمود باتری اسیدی ارزانتر و باتری خشک داری طول عمر بیشتری است.
  • حین خرید باید به آمپر توجه نمود و متناسب با نوع خودرو و تجهیزاتی مانند باند که در خودرو به کار رفته آن را خریداری نمود.
  • قیمت باتری در هر مدلی مختلف است و بسته به مدل و برند تعیین می شود.
  • هر مدل باتری دارای ابعاد مختلفی است و قالب ابعاد باتری در هر خودرو در جای آن مشخص شده است و باید بر اساس آن خرید نمود.
  • باتری در بازار در برندهای مختلفی است که هر کدام دارای کشور سازنده متفاوتی بوده و مشتری می تواند هر کدام را بسته به سلیقه و بودجه خود خرید کند.
  • حین خرید باتری باید به تاریخ تولید آن توجه نمود چون باتری باید بیش از شش ماه از تاریخ تولید آن نگذشته باشد چون این محصول بعد از شش ماه خانه های آن ریزش نموده و عملکرد خود را از دست خواهد داد.

شرایط فروش همکاری باتری خودرو

شرایط فروش همکاری باتری خودروفروشگاه باتری خودرو در بازار اکثرا با فروش باتری نو باتری خراب و قدیمی را از فروشنده خریداری می کند و مبلغ آن را از قیمت باتری قبلی کسر خواهند نمود و این باتری های فرسوده نیز به کارخانه تولید کننده ارسال شده و بازیافت خواهد شد.

فروشنده از انواع برندهای باتری اطلاعات کاملی در اختیار داشته و اطلاعات و راهنمایی های کاملی را در اختیار مشتری قرار می دهد. برخی فروشندگان کالاهای خود را به صورت اقساطی و چکی نیز ارائه می کنند و جهت رضایتمندی مشتری مطابق با میل آنها فعالیت دارند.

باتری دارای گارانتی است و مشتری باید بر اساس آن به گونه ای باتری را خریداری کند تا در زمان مناسب به دست مشتری برسد و مشتری بتواند از گارانتی استفاده کند و باید به گونه ای این محصول را خرید و فروش کند تا قبل از شش ماه این محصول به دست خریداران برسد.

آشنایی با انواع باتری های خودرو موجود در بازار

آشنایی با انواع باتری های خودرو موجود در بازار

  • باتری اسیدی یکی از انواع باتری خودرو است که مشتری باید هر چند وقت یکبار میزان چگالی الکترولیت آن را بررسی کند و در صورت کم بودن باید مقداری از آب مقطر به آن اضافه شود.
  • باتری ماشین اتمی نیاز به نگهداری خاصی ندارند و دارای عمر طولانی تری بوده و غیر قابل تخلیه است و آبی از آن خارج نخواهد شد. این مدل باتری در صورتی که تا یک ماه از خودرو استفاده نشود تنها دو درصد شارژ کم می کند و می توان مدت زمان زیادی از آن استفاده نمود.

باتری اتمی دارای چشمی هایی است که هر کدام نشان دهنده پیغامی می باشد. رنگ سبز نشان دهنده سالم بودن و شارژ بودن باتری است. رنگ قرمز و یا مشکی نشان دهنده این است که شارژ باتری از حد استاندارد کم تر است ولی کار خود را انجام می دهد و باید جویای علت آن بود. رنگ سفید نشان دهنده این است که شارژ باتری تخلیه شده و باید تعویض شود.

همچنین شما بزرگواران می توانید بمنظور کسب آگاهی بیشتر از درگاه روبرو استفاده نمایید. سپاسگزارم https://batterymaker.ir/

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده باتری خودرو نیکان | مرکز خرید باتری ماشین در تهران

قیمت عمده باتری خودرو نیکان در بازار سراسر کشور کمترین نوسان را به همراه دارد. عوامل مهمی در ثبات نرخ فروش این برند وجود دارد که منجر به رضایت مشتری و افزایش فر

دیدگاهتان را بنویسید