تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / دستگاه ضدعفونی uv / فروش دستگاه اشعه فرابنفش طول موج 328

فروش دستگاه اشعه فرابنفش طول موج 328

دستگاه اشعه فرابنفش با پرتو فرابنفش در محدوده طول موج 210 تا 328 نانومتر می تواند بایک لامپ 36 W
در مدت زمان کوتاه 20 تا 30 دقیقه یک محیط بسته به ابعاد 20m متربع را کاملاضدعفونی نماید. رفع موثر آلودگی میکروبی و ویروسی بدون ایجاد آلودگی شیمیایی ناشی از محلول های ضد عفونی و بوی نامطبوع آن و همچنین ضد عفونی موثر و سریع میکرو ارگانیسمهای مقاوم در برابر کلر و ازون از بزرگترین مزایای ویژه این دستگاه هوشمند می باشد.

دستگاه تولید اشعه فرابنفش هوشمند

دستگاه تولید اشعه فرابنفش هوشمند

این دستگاه با استفاده از لامپ یووی سی یا لامپ uvc و با شارو نوری و پرتو دهی خود باعث کشتن و غیر فعال کردن ویروس و باکتری بسیار ریز و پیچیده می شود.
دستگاه تولید اشتعه فرابنفش هوشمند با قرار دادن لامپ های یووی در درون خود نمونه های متفاوتی را از عملکرد خود پدید آورده است که به نحوی که لامپ یووی تصفیه هوا و لامپ یووی تصفیه آب وسطوح مصداق آن می باشد.

بهترین دستگاه اشعه فرابنفش uv

بهترین دستگاه اشعه فرابنفش uv

بهترین دستگاه اشعه فرابنفش که در حقیقت شار نوری است که لامپ یووی در نانومتر های متفاوت پرتو دهی می نماید .و هیمن نور و اشعه فرابنفش uv باعث ضد عفونی سطوحی می شود که کمتر ماده و محلول ضد عفونی موجود فعلی توانایی ضدعفونی و میکروب کشی را بدون ایجاد اثر شیمیایی قادر به انجام ان باشد.
دستگاه اشعه uv و لامپ uv کاربردهای زیادی در صنایع و منازل دارد .لامپ یووی امروزه خصوصا در اتاق های عمل و برای ضد عفونی محیط و استریلیزه کردن هوا کاربرد دارد.

بهترین قیمت دستگاه اشعه uv

بهترین قیمت دستگاه اشعه uv

برای درک بهتر از اهمیت دستگاه ضد عفونی کننده یووی می بایستی به قابلیت های این دستگاه اشاره نمود. با شناخت از قابلیت و عملکرد موثر این دستگاه ضد عفونی هوشمند یووی پی به ارزش بالای آن خواهید برد و قطعا انجام هزینه برای این دستگاه برای یک بار خوهد بود و در ادامه برای مصرف از این دستگاه نیاز به هیچ گونه محلول ضد عفونی دیگر نخواهد بود.
از ببین بردن تمامی میروارگانیسم و پاتوژن های هوا ، سطوح، و هوا و البته با کاهش هزینه های ضد عفونی .
و ضد عفونی قسمت هایی مانند زیر میزها ، تخت ها ، و دستگاههایی که امکان تمیز کردن دستی برای آن وجود ندارد.
استفاده از این دستگاه و لامپ اشعه فرابنفش بصورت ثابت و سیار می باشد که البته بصورت تک لامپ ، 2 لامپ با قابلیت نصب در محفظه هوا که فن گردش دارد یا حتی کانال هواکش را دارد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Price of UV device for medical equipment 2020

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده تجهیزات پزشکی 2020

قیمت دستگاه uv در قرن 20 و سال 2020 میلادی بعنوان پرفروش ترین و برترین …