تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش عمده باتری مناسب انواع خودرو

فروش عمده باتری مناسب انواع خودرو

فروش عمده باتری مناسب انواع خودرو بنا به خواست و اولویت مد نظر شما به لحاظ کیفیت و یا قیمت مناسب باتری تحویل شما می گردد.همانگونه که مستحضر هستیدبرای فروش بیشتر باتری در شهر شما نیاز به در نظر گرفتن توان خرید مشتری است .

 

همانگونه که مستحضر هستید باتری خودرو مصرفی می باشد و علی رغم اینکه شما از باتری فابریک ماشین هم استفاده کنید باز هم عمر باتری به دلیل شارژ و دشارژ شدن مستمر تمامی می شود و نیاز می باشد که باتری جدید جایگزین گردد. بنابراین تهیه این تنها جسم جامد زنده خودرو  از مرکز فروش عمده باتری می تواند به سود شما در فروش باتری کمک بسیاری نماید . حتما مستحضر هستید کسب سود در قیمت خرید مناسب باتری ماشین است.

انواع باتری ماشین

  • باتری ۵۵

  • باتری ۶۶

  • باتری ۷۴

  • باتری پراید

  • باتری پژو

  • باتری سمند

  • باتری ریو

نحوه خرید باتری بصورت عمده

خرید عمده باتری از باتری ساز از فروشگاه اینترنتی باتری خودرو توسط شما برای ما این الزام و تعهد را ایجاد می نماید که در کمترین زمان ممکن با بیشترین دقت در حمل محصول شما را به شهرستانهای مختلف از جمله اصفهان ، شیراز ، تبریز ، زنجان  ، زاهدان ، خوزستان ، سازی ، رشت ، اهواز ، کرمانشاه  وسایر استاندها و شهرستانهای ایران ارسال نماییم.نکات خیلی مهم در مورد خرید باتری مناسب و فابریک خودرو وجود دارد که این در زمان تماس بصورت کامل اطلاع رسانی می گردد .همچنین مشاوره های فروش نیز بمنظور کسب سود بیشتر توسط شما از این محصول نیز در صورت نیاز شما به آگاهی شما عزیزان می رسد.

نحوه تماس با ما

باتری ساز با اولویت قرار دادن خواست مشتری که تامین باتری با کیفیت و قیمت مناسب است .می تواند مشاور شما در خرید و فروش باتری خودرو و فرسوده باشد .بنابراین بمنظور خریدباتری و مشاوره با ما تماس بگیرید.

منبع : باتری ساز

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین نمایندگی باتری خودرو نیکان | بهترین مارک باتری ماشین سواری

با رجوع به بزرگترین نمایندگی باتری خودرو نیکان می توانید این محصول ها را از نزدیک مورد بررسی قرار دهید و در نهایت بهترین و مرغوب ترین نوع این کالا ها را برای خر