تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باتری اسیدی / فروش عمده بهترین باطری اسیدی

فروش عمده بهترین باطری اسیدی

امروزه با ارتقاء سطح جامعه و حضور خودرو های مختلف در سطح شهر ها نیاز به باطری اسیدی بیش از پیش احساس می شود. شرکت های مختلفی هستند که باطری های اسیدی را برای برند های مختلف خودرو ها تولید می کنند.

به طور کلی عمر مفید باطری های اسیدی و یا خشک به نوع و محل استفاده باطری موردنظر بر میگردد.

باطری های اسیدی و یا به اصطلاح باطری های سربی-اسیدی، گونه ای از باطری های قابل شارژ هستند که علارغم ذخیره انرژی محدود نسبت به حجم و وزن آن به دلیل هزینه بالا و عرضه زیاد آن امروزه در خودرو های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

باطری اسیدی

ویژگی های بهترین باطری اسیدی

تمامی صاحبان خودرو در جهان انتظار خرید باطری قوی و محکمی را دارند تا در مواقع حساس و آب و هوای سخت و دشوار بتوانند روی آن حساب باز کنند.

یک باطری نوع و سالم جریان برقی حدود ۵۰ تا ۷۰ آمپر را تولید می کند که این جریان مورد نیاز خودرو برای به حرکت در آوردن می باشد.

یک باطری معمولی چیزی بین ۳ تا ۵ سال عمر مفید دارد اما توصیه می شود معمولا بعد ۴ سال حتی در صورت استارت خوردن و کارکرد عالی، به منظور جلوگیری از آسیب به قطعات دیگر آن را تعویض کنید. همچنین راننده خودرو می تواند از روی نحوه استارت خوردن خودرو پایان عمر باطری را پیش بینی کند.

باطری اسیدی

یک باطری اسیدی از چندین صفحه سربی تشکیل می شود که این صفحات به صورت لایه لایه در کنارهم قرار می گیرند که مجموعه آن ها در محلول آب و اسید سولفوریک جای می گیرند.

کارکرد یک باطری در خودرو را می توان به موارد زیر تقسیم نمود:

  • به عنوان استارت خودرو عمل می کند و عامل حرکت خودرو می باشد.
  • از باطری برق رسانی به دینام انجام می شود و دینام باطری را شارژ می کند.
  • پشت چراغ قرمز و هنگام استفاده از کولر جایی که استفاده از جریان باطری زیاد است و عملکرد دینام کم، کارایی باطری افزایش میابد.

باطری اسیدی

نمایندگی فروش عمده باطری اسیدی

سایت نمایندگی فروش عمده باطری اسیدی با عرضه بهترین و با کیفیت ترین باطری های اسیدی ایرانی و خارجی، سهم بزرگی در صنعت خرید و فروش باطری اسیدی را در داخل کشور برعهده دارد.

خریداران باطری اسیدی می توانند با مراجعه به سایت نمایندگی فروش باطری از آخرین قیمت باطری اسیدی و همچنین شرایط معامله اطلاع حاصل فرمایند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با قدم نهادن به عرصه تجارت الکترونیکی، اکثر تولیدکنندگان و فروشندگان باطری، از طریق اینترنت و سایت های اینترنتی محصولات خود را در برند های مختلف به مشتری عرضه می دارند.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید