تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باتری خشک / فروش عمده بهترین باطری خشک

فروش عمده بهترین باطری خشک

تفاوت باطری خشک با باطری اسیدی تعداد دفعات شارژ آن ها می باشد. هر دو باطری از محبوبیت خوبی برخوردار می باشند و طبق سلیقه افراد می تواند خرید و فروش شوند.

باطری های خشک در دو نوع سیلد لید اسید و دیپ سایکل تولید می شوند.

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه تکنولوژی صورت گرفته است، انواع باطری ها با کاربرد های گوناگون وارد بازار می شوند و انتخاب یک باطری مناسب کمی گیج کننده می باشد. به همین دلیل دست به ایجاد یک سایت اینترنتی در زمینه خرید و فروش و صادرات باطری زدیم تا با ارائه بهترین راهنمایی ها و مشاوره در زمینه تجارت باطری، کمک شایانی به خریداران باطری کرده باشیم.

باطری خشک

 

قیمت باطری خشک در بازار

قیمت باطری با توجه به نوع باطری چه باطری خشک و چه باطری اسیدی می تواند متفاوت باشد. انواع باطری ها برای مصارف گوناگون تولید می شوند. که جهت جویا شدن از قیمت باطری روز می توانید با کارشناسان ما در این حوزه تماس حاصل فرمائید.

باطری خشک

خرید اینترنتی باطری خشک به صورت عمده

باطری های قابل شارژ کاربرد زیادی در زندگی روزمره ما دارند. یکی از این کاربرد ها استفاده در خودرو های سبک و سنگین می باشد.

خرید اینترنتی به منظور خرید عمده باطری می تواند مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در وقت و زمان و جلوگیری از هزینه های اضافی نسبت به خرید حضوری داشته باشد.

دو نوع باطری اصلی برای ماشین وجود دارد، باطری خشک یا سیلد و باطری اسیدی یا باطری تر. هر کدام از این باطری ها با توجه به نوع کاربردشان، استفاده های مختلفی از آن ها می شود.

از برترین مزیت های باطری خشک عبارت اند از:

  • بخارات اسیدی ندارد.
  • نسبت به باطری اسیدی ایمنی بیشتری دارد.
  • نوسانات ولتاژی کمتری دارد.
  • عمر بیشتری نسبت به باطری اسیدی دارد.
  • به دلیل جامد بودن محتویات آن، لازم نیست نگران پاشیدن اسید در درون محفظه خودرو باشیم.

 باطری خشک

مرکز فروش باطری خشک در ایران

به منظور خرید اینترنتی باطری خشک به صورت عمده می توانید با مراکز فروش باطری خشک ارتباط بر قرار کنید. این مراکز جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز ایجاد شده اند تا بتوانند محصولاتی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما عرضانی بدارند.

سایت اینترنتی کنونی یکی از مراکز قدرتمند در زمینه خرید، فروش و صادرات باطری خشک می باشد که انواع باطری ها را در حجم های بالا به صورت عمده به دیگر نقاط کشور ارسال می گرداند.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید باتری خشک ۱۲ ولت

باتری های سیلد یا خشک با ولتاژ ۱۲ ولت برای ماشین های سواری ساخته شده …

دیدگاهتان را بنویسید