تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / محلول ضد عفونی طبیعی / فروش عمده محلول ضد عفونی کننده 4L

فروش عمده محلول ضد عفونی کننده 4L

بیماری در همه اعصار بر روی زمین وجود داشته است. علل مختلفی برای امراض وجود دارد که یکی از مهم ترین و بارزترین آن ها، مورد انتقال قرار گرفتن عامل آن است. عامل شیوع بیماری می تواند میکروب،، ویروس و یا باکتری باشد. البته که ورود هر کدام از این موارد به بدن می تواند عارضه های مختص به خود را داشته باشد. مواد ضد عفونی کننده در از بین بردن این عوامل نقش مهم و تاثیرگذاری را ایفا می کنند. مورد مصرف این محصول، بیشتر به مراکز درمانی می رسید؛ البته که امروزه مردم نیز بیشتر با آن آشنا شده اند. برای این رفع نیاز، محلول ضد عفونی عمده در ظروف 4 لیتری می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

فروش عمده محلول ضد عفونی کننده 4L

آشنایی با ویژگی های مواد ضدعفونی

آشنایی با ویژگی های مواد ضدعفونی مواد ضد عفونی کننده، هم برای سطوح استفاده می شوند، هم برای پاکسازی پوست و جلوگیری از رشد میکروب ها بر سطح آن که می تواند در صورت عدم استفاده خطر آفرین شود.
این مواد ضد عفونی کننده که یا به صورت محلول و مایع هستند یا ژل، انواع مختلفی دارند که البته در ترکیب اصلی یعنی وجود الکل، یکسان و مشابه هستند. 

ممکن است برخی از میکروب ها وجود داشته باشد که حتی با این محلول ها از بین نرود.
تفاوت در ترکیب آن ها می تواند به علت تفاوت در کارخانه سازنده و یا کاربرد آن باشد که مصرف آن را انتخابی می کند.
قابل ذکر است که نوع الکل نیز متغیر است و می تواند پروپانول، اتانول و سایر انواع باشد.

الکل به علت خاصیت قدرتمند از بین برنده عفونت که دارا می باشد بر پوست دست تاثیر سو گذاشته و سبب خشک شدن آن می شود که بنابراین بهتر است از نوع مناسب  سازگار با پوست دست استفاده کرد که دارای گلیسیرین و آلوئه ورا و … می باشد.

برای تاثیر مطمئن از انواع محلول ضد عفونی باید حتما سطوح پوست، عاری از مواد پوشاننده ای مانند پمادها و کرم های مرطوب کننده باشد؛ چرا که این محلول ها صرفا با تاثیر مستقیم بر پوست، باعث میکروب زدایی می شوند.

مسلم است که این محلول با توجه به تاریخ مصرف مدرج بر آن باید استفاده گردد.

قیمت انواع محلول ضدعفونی در عمده فروشی ها

قیمت انواع محلول ضدعفونی در عمده فروشی ها در محصول های بسیاری دیده می شود که خرید عمده، کاملا و مطمئنا به نفع خریدار می باشد؛ حتی در مواردی بیشتر از چندین برابر قیمت پرداختی انبوه، سود دهی وجود دارد.
خرید محلول ضد عفونی کننده از عمده فروشی با توجه به افزایش درخواست ها، صرفه اقتصادی خوبی دارد.

این نوع از خرید هم به نفع خریدار بوده و هم فروشنده که در واقع معامله ای با سود دو طرفه است.
خرید و فروش این محلول ها به صورت عمده، می تواند در ظرف های کوچک اما در تعداد بالا  و مشخص در کارتن یا در ظروف بزرگ تر و با واحد لیتر باشد.
می توان برای بهره بردن از این  خدمت، با کارشناسان سایت تماس گرفته و نسبت به ثبت سفارش فوق العاده اقدام کرد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید محلول ضد عفونی غیر الکلی لباس

محلول ضد عفونی لباس، محلولی است که برای از بین بردن میکروب ها و زدودن لباس ها از هر گونه آلودگی عفونی به کار می‌رود و دارای ترکیبات شیمیایی خاصی می باشد؛ از این

دیدگاهتان را بنویسید