تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باتری خودرو / فروش ویژه باتری خودرو | وب سایت رسمی باتری خودرو ایرانی

فروش ویژه باتری خودرو | وب سایت رسمی باتری خودرو ایرانی

فروش ویژه باتری خودرو  را برخی به عنوان قلب دوم ماشین می دانند. عملاً هیچ خودرویی نمی تواند بدون این وسیله، روشن و به حرکت واداشته شود. به همین دلیل است که بخشی مهم از یک اتومبیل به شمار رفته و اهمیت زیادی برای آن قائل می باشند. خوب است بدانید که در ایران شرکت های گوناگونی در عرصه ساخت این کالا فعالیت می نمایند. اگر سری به وب سایت های رسمی بزنید، به راحتی می توانید از فروش ویژه باتری خودروی ایرانی که از جانب فروشندگان آنلاین عرضه می گردد، بهره برده و کالایی مناسب را بخرید.
بمنظور بهره گیری بشتر از محصولات به سایت اصلی مراجعه کنید .https://batterymaker.ir/

فروش ویژه باتری خودرو | وب سایت رسمی باتری خودرو ایرانی

تولید کننده انواع باتری خودرو در ایران

تولید کننده انواع باتری خودرو در ایرانفروش ویژه باتری خودرو در ایران، شرکت های مختلفی وجود دارند که تولید کننده انواع باتری خودرو می باشند. آن ها محصولات شان را در مدل های متفاوتی می سازند و به این روش، تأمین کننده اصلی این نوع از لوازم یدکی اتومبیل به شمار می روند. تولید باتری ماشین، طی فرآیندی زمان بر انجام می گیرد. هر کدام از کارخانه ها از خود خط تولید ویژه ای دارند.

این خط تولید اجزای گوناگونی دارد که توسط آن باتری ها ساخته می شوند. قابل ذکر است که سازندگان این کالا، قطعات مختلفی را می سازند و در آخر با سر هم قرار دادن (مونتاژ) آن ها یک باتری کامل را تولید کرده و پس از بسته بندی وارد بازار خرید و فروش می نمایند.

می توان با مراجعه به فروشندگان متعددی، خرید باتری خودروی ایرانی را انجام داد. باید گفت، این شرکت ها به طرق متفاوتی به عرضه محصولات شان می پردازند. ضایعات باتری خودرو آن ها نمایندگی هایی را ایجاد می کنند و از سوی دیگر، با سایت های معتبر هم وارد همکاری می شوند و به ارائه کالا خود مشغول می گردند.

مرکز فروش انواع باتری خودرو در تهران

مرکز فروش انواع باتری خودرو در تهرانفروش ویژه باتری خودرو , باتری های خودرو، انواع گوناگونی دارند که در تهران و مراکز فروش لوازم یدکی ماشین، به راحتی می شود، مدل های متفاوت آن را مشاهده کرد و بر اساس نیاز، به خریدشان پرداخت.نمایندگی فروش باتری  در این جا ما به سه نمونه اصلی از این باتری ها اشاره می کنیم که به این شرح هستند:

 1. باتری هایی که نیاز به مراقبت و نگه داری دارند. این نوع از محصول، اکنون کمتر در بازار پیدا می شود.
 2. باتری هایی که به سربی-سیلد معروف می باشند. از جمله پر مصرف ترین باتری ها به شمار رفته و به آن ها ترمیم پذیر هم می گویند.
 3. باتری های اتمی نیز که نیازی به نگهداری ندارند، در زمره نسل جدید چنین محصولاتی به شمار می روند. آن ها اندکی گران تر از انواع دیگر هستند.

با در نظر داشت این نوع از باتری ها می توانید به بازار خرید و فروش پایتخت کشور سر زده و محصولی را که نیاز دارید، تهیه کنید.

عرضه عمده باتری های ایرانی و خارجی

عرضه عمده باتری های ایرانی و خارجیشرکت های تولیدی و همین طور بازرگانانی که در زمینه واردات باتری های خودرو فعالیت می نمایند، به شکل عمده ای محصولات ایرانی و خارجی را عرضه می کنند.

فروش ویژه باتری خودرو باتری یو پی اس روی هم رفته، شما هم اگر می خواهید به گونه عمده باتری های ویژه خودرو را تهیه نمایید، خوب است که سری به مراجع اصلی پخش بزنید. برای خریدارانی که به این شیوه باتری ها را تهیه می کنند، اغلب فروشندگان تکی این کالا در بازار هستند و همین طور شرکت های تجارتی مختلفی که در حوزه صادرات ار می نمایند. آن ها به دلیل این که با خرید عمده می توانند با نرخ پایین ترین باتری را به دست آورند، اقدام به تهیه کالا به این شکل می نمایند.

نمایندگی فروش باتری خودرو کره ای

نمایندگی فروش باتری خودرو کره ایواردات باتری خودرو از کشورهای مختلفی صورت می گیرد. در بازار ایران، بیشتر شاهد باتری هایی هستیم که به کره ای معروف هستند. مرکز خرید باتری UPS این نوع از محصول را شرکت های وارد کننده توسط شعب رسمی ای که دارند، ارائه می دهند.

فروش ویژه باتری خودرو می توانید جهت به دست آوردن باتری خودرو کره ای، به نمایندگی باتری ماشین سر بزنید. این شعب در جای جای ایران فعالیت می کنند و محصولات شرکت را ارائه می دهند. از طریق این نمایندگی های خواهید توانست که یک محصول خوب و مرغوب را با گارانتی یک تا چندین ساله تهیه کنید.

پرفروش ترین برند باتری خودرو ایرانی

پرفروش ترین برند باتری خودرو ایرانیباتری خودرو ایرانی را برندهای متفاوتی در ایران تولید می نمایند؛ ولی در این میان ما شاهد این هستیم که تنها چند نام از همه بیشتر تکرار می شود و اغلب مصرف کنندگان نیز در پی خرید محصولات این مارک ها می باشند.

صادرات باطری و فروش ویژه باتری خودرو در هر حال، پرفروش ترین برندها، کالای شان از نظر کیفی درجه یک است و قیمت عمده باتری با بهترین امکانات به تولید باتری ها می پردازند. از جمله مشخصات این تولیدات این برندها معروف می شود به این موارد اشاره کرد:

 • عمر طولانی ای را دارا می باشند.
 • می توانند شارژ بیشتری را دریافت کنند.
 • همین طور با مدت زیادتری خواهند توانست که برق را نگه دارند.
 • و سایر موارد دیگر

جدول قیمت باتری خودرو در بازار ایران

جدول قیمت باتری خودرو در بازار ایرانقیمت باتری خودرو در بازار ایران، متفاوت اعلام می گردد. چندین عامل باعث می شود تا ما در نرخ های گوناگونی آن را مشاهده نماییم. اما برای این که بتوانید جدول قیمت باتری ماشین را به دست آورید، نیاز است که به فروشگاه های متعددی سر بزنید. البته نرخ ها را می شود از طریق اینترنت هم به دست آورد که این روش ساده تر می باشد.

اما در این زمینه نیاز است که اندکی بیشتر وضاحت داده شود. قیمت ها را شرکت های تولید کننده تعیین می نمایند. آن ها کالای شان را بر اساس فاکتورهای گوناگونی ارزش گذاری می نمایند که شامل کیفیت مواد اولیه، ابعاد باتری، ولتاژ محصول و سایر موارد دیگر می شود.

صادرات باطری و فروش ویژه باتری خودرو به همین طور نوع خرید و فروش هم بر روی نرخ ها تأثیر مستقیمی می گذارد. از سوی دیگر، باتری خودرو وارداتی به دلیل شرایط ارزی کنونی، با قیمت های بالاتری نسبت به نوع ایرانی عرضه می گردد.

صادرات بهترین باتری خودرو ایرانی

صادرات بهترین باتری خودرو ایرانیفروش ویژه باتری خودرو و باتری های مخصوص خودرویی را که شرکت های ایرانی تولید می نمایند، به کشورهای مختلفی صادر می شود. عموماً این کارخانه ها سعی می نمایند تا محصولاتی را که جهت ارسال به خارج از مرزها می سازند، از جمله بهترین ها باشد. به این شیوه است که می توانند کالای خود را در بازارهای جهانی به فروش بالایی رسانند.

اما باتری خودرو صادراتی، مشخصات خاص خود را دارد. آن را در تنوع بالایی می سازند. در هنگام ساخت، به استانداردهای جهانی توجه می کنند و سعی می نمایند تا یک محصول کاربردی را ارائه دهند.

در هر صورت، بیشتر باتری هایی که در کشورمان ساخته می شوند، به ممالک همسایه صادر می گردد. این کالا به علت کیفیت خوب و همین طور قیمت مناسبی که دارد، مورد توجه بسیاری از خریداران خارجی قرار گرفته است. به نحوی می شود گفت که بازار باتری های ایرانی گرم می باشد.

صادرات چنین کالاهایی می تواند تأثیر زیادی بر اقتصادی کشورمان داشته باشد. از جانب دیگر، خود فروشندگان هم سود زیادی می برند و می توانند به سادگی از پس مخارج شان بر بیایند. این گونه تولیدات شان را هم بالا می برند.

مراکز پخش باتری خودرو به سراسر کشور

مراکز پخش باتری خودرو به سراسر کشوردر سراسر کشور و شهرهای مختلفی، به راحتی می توان مراکزی را پیدا کرد که در آن باتری خودرو خارجی و ایرانی ارائه می گردد. در این مراکز، تا جایی که دل تان بخواهد تنوع دیده می شود و برای هر ماشینی باتری خاص آن عرضه می گردد. اغلب، شرکت ها می کوشند تا از طریق فروشندگان در این بازارها، محصولات شان را ارائه بدهند.

فروش عمده باتری فروش ویژه باتری خودرو و گفتنی است که فروش باتری ماشین از طریق فروشگاه های در این مراکز، به شکل کلی و تکی انجام می شود. ولی خوب است که بهترین برندها را انتخاب کنید. به این شکل قادر خواهید بود یک باتری خوب با کارکرد بالا را به دست آورید و دیگر نگران رها شدن برق و همین گونه استارت نخوردن ماشین تان نباشید.

طبعاً در مراکز مختلف توزیع این نوع از کالا، فروشندگان معتبر زیادی فعالیت می نمایند که محصولات اصل و مناسب ماشین شما را ارائه می دهند.

البته قابل ذکر است که امروزه اینترنت هم به مرکز خرید و فروش لوازم یدکی ماشین تبدیل شده است که در بخش بعدی بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

فروشگاه اینترنتی انواع باتری ماشین

فروشگاه اینترنتی انواع باتری ماشیناگر سری به سایت باتری ماشین بزنید، به آسانی انواع متفاوتی از این کالا را مشاهده خواهید کرد. گفتنی است که در این عرصه فروشگاه های اینترنتی گوناگونی فعالیت می نمایند. باطری کره ای  آن ها در همه جای کشور قابل دسترس هستند و سهولت های زیادی را برای بازدید کنندگان خود فراهم آورده اند.

فروش ویژه باتری خودرو از جانب دیگر، بیشتر سازندگان و واردکنندگان این محصول، سعی شان بر این است تا از این طریق کالای شان را تبلیغ، معرفی و سپس عرضه بدارند. بایستی به این موضوع اشاره نمود که خرید باتری ماشین از اینترنت، مزایای گوناگونی دارد که در این جا به چند مورد آن اشاره می کنیم:

 • خرید به آسانی صورت می گیرد.
 • می توان با جستجویی بیشتر، حتی زیر قیمت بازار محصول را به دست آورد.
 • محصولات شان تنوع بالایی از نظر برند و کیفیت دارد.
 • در اسرع وقت کالا را به دست تان می رسانند.
 • از اتلاف وقت پیشگیری می کند.
 • و غیره موارد

فروش مستقیم باتری خودرو به قیمت درب کارخانه

فروش مستقیم باتری خودرو به قیمت درب کارخانهکارخانه جاتی که در زمینه تولید باتری خودرو فعالیت می نمایند، محصولات شان را به صورت مستقیم به فروش می رسانند. این شرکت ها به طرق مختلفی نیز اقدام به پخش محصولات خود می نمایند تا به این شکل به دست مصرف کننده اصلی که مالکان ماشین ها باشد برسد.

فروش ویژه باتری خودرو و عرضه باتری خودرو بدون این که واسطه ای در میان باشد، از جانب شعبه های رسمی تولیدی ها نیز صورت می گیرد. آن ها فروش باتری خودرو را به هر شماری که خواسته باشید، در دسترس تان قرار می دهند. قابل ذکر است می شود با مراجعه به ارائه دهندگان گوناگون، به قیمت درب کارخانه محصول را تهیه کرد.

پس می توان باتری خودرو ارزان را با کیفیت بالا به این گونه خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. قابل ذکر است که فروش کالا به این روش، باعث می گردد تا هم فروشنده سود ببرد و هم این که مشتری آن را با نرخ پایین تهیه کند.

مناسب ترین باتری برای خودرو های ایرانی

مناسب ترین باتری برای خودرو های ایرانیهر یک از خودروهای ایرانی، نیاز به باتری های متفاوتی دارند.  این محصولات، ولتاژهای ویژه خود را دارا می باشند و در همین حال، از لحاظ ابعاد هم با یکدیگر فرق می کنند.

برای مثال، در باطری هایی که به 12 ولت مشهور هستند، عمدتاً جهت استفاده از خودروهای سواری و وانت به کار گرفته می شوند. اما در ماشین های سنگین، وضع فرق می کند. این ماشین ها برای روشن شدن و همین طور حرکت کردن، نیاز به برق با ولتاژ بیشتری را دارند. پس به این ترتیب، از باطری هایی که 24 ولت هستند، کار می گیرند.

هم چنین نیاز است باتری ماشین سنگین که مناسب ترین باتری را برای اتومبیل خود تهیه کنید تا برق مورد نیاز را ماشین را به این شکل تأمین نمایید. البته در این زمینه، باید به نکات دیگری هم توجه داشته باشید. مثلاً از خرید باتری های بزرگ و یا کوچک تر از جایگاه خودداری نمایید. این می تواند به اتومبیل تان آسیب وارد کند.

فروش ویژه باتری خودرو در کنار این، باتری خودرو ایرانی را برای ماشین های ساخته شده در کشور کار بگیرید، به هر حال، شرکت ها بر اساس مدل های اتومبیل های داخلی، محصولات خود را تولید کرده و در دسترس مشتریان شان قرار می دهند؛ البته می شود از باتری های خارجی هم در این زمینه کار گرفت.

سفارش عمده و جزئی باتری ماشین

سفارش عمده و جزئی باتری ماشینآن شمار از افرادی که قصد سفارش عمده و یا جزئی باتری ماشین را دارند، می توانند به مراجع مختلفی سر بزنند. در این عرصه، منابع گوناگونی را می توان نام برد که فعال می باشند. برای نمونه می توان به این گزینه ها اشاره کرد:

 • کارخانه های تولید کننده باطری صبا : در اقصی نقاط کشورمان فعال می باشند. آن ها در امور ساخت، بسته بندی و همین طور ارائه کلی محصول کار می کنند.
 • شرکت های وارد کننده: این شرکت ها نیز محصولات خود را به شکل انبوه وارد کرده و به همان شکل هم به بازار عرضه می دارند.
 • شعب رسمی فروش: آن ها در همه جای کشور فعال می باشند و عرضه کننده انواع باتری خودرو به شکل عمده و تکی می باشند.
 • بازار حضوری غیر حضوری: به این مراکز در این متن بارها اشاره کردیم. می توانید به راحتی با مراجعه به فروشندگان مختلف، این محصولات را تهیه کنید.

فروش ویژه باتری خودرو این ها از جمله گزینه های مختلفی هستند که می شود بهترین باتری خودرو را به آن ها سفارش داد. عرضه باتری ماشین در انواع گوناگون را در اصل همین فروشندگان هستند که انجام می دهند. آن ها همین طور باتری خودرو خشک را نیز عرضه می دارند.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده باتری خودرو نیکان | مرکز خرید باتری ماشین در تهران

قیمت عمده باتری خودرو نیکان در بازار سراسر کشور کمترین نوسان را به همراه دارد. عوامل مهمی در ثبات نرخ فروش این برند وجود دارد که منجر به رضایت مشتری و افزایش فر

دیدگاهتان را بنویسید