تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باتری صبا / قیمت باتری صبا مرکز پخش عمده باتری فابریک

قیمت باتری صبا مرکز پخش عمده باتری فابریک

قیمت باتری صبا را از مرکز پخش عمده باتری فابریک در تهران و شهرستانها از ما بخواهید.تامین عمده باتری صبا برندهای آرمو و واریان و پردیس در کمترین زمان و با بهترین قیمت انجام می گردد. لطفا حتما آخرین قیمت را از ما بگیرید تا امکان مقایسه داشته باشید.

 

قیمت باتری صبا در مرکز پخش عمده باتری فابریک صبا تغییرات قیمت را با توجه به نرخی های اعلام شده از طرف شرکت تولیدی صبا باتری را به استحضار مشتریان و خریداران گرامی می رساند.همانگونه که مستحضر هستید تغییرات قیمت همزمان بر باتری خشک و فرسوده خودرو اعمال می گردد.

بنابراین در صورت خرید باتری با نرخ جدید حتما در مورد فروش باتری فرسوده به قیمت قبل تجدید نظر نماید چرا که قطعا باتری فرسوده نیز باید افزایش قیمت داشته باشد . در حال حاضر باتری فرسوده خشک به قیمت هر کیلو گرم ۱۰،۰۰۰ تومان می باشد.

باتری به باتری کردن

 

 

باتری به باتری کردن خودرو در زمانی انجام می گردد که باتری خودرو شارژ خالی کرده باشد یا اصطلاحا دشارژ شده باشد که در این صورت توصیه شده که حتما خودرو اتصال دهنده کابل برق روشن و در سپس بعد از اتصال با رعایت قطب مثبت و منفی باتری خودرو ، اقدام به استارت و روشن شدن خودرو گردد.

نحوه خرید باتری از مرکز پخش عمده باتری فابریک صبا

برای دریافت این محصولات در هر شهر یا شهرستان محل اقامت ، مرکز استان و یا غیره محدودیتی جهت تامین و ارسال این باتری صبا با قیمت مناسب برای ما ایجاد نمی کند . لذا درخواست مرکز پخش باطری صبا این است که ابتدا با ما مشورت نمایید زیرا امکان تامین باتری از باتری سازی سپاهان و آذر باتری ، در شهرستان های استان تهران و اصفهان و شیراز و کلیه مراکز استان و شهرستانها ممکن و اعطای نمایندگی باتری خودرو نیز قابل انجام می باشد .

مرجع :باتری ساز

جهت خرید باتری و گرفتن نمایندگی هم اکنون با ما تماس بگیرید.

 

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عمده فروش باتری صبا در انواع سیلد و اسیدی در استان ها

عمده فروش باتری صبا قطعا به نفع شما فروشنده انواع باطری سیلد و اسیدی در …