تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باتری کریستال / قیمت باطری اتمی کریستال

قیمت باطری اتمی کریستال

باطری اتمی کریستال یکی از محصولات شرکت باطری سپاهان می باشد. باطری اتمی کریستال از جمله با کیفیت ترین و پر فروش ترین باطری های ایرانی عرضه شده در بازار بوده و رقبای زیادی را برای نمایش کارکرد بسیار عالی خود کنار زده است.

شرکت سپاهان باطری که از جمله بهترین و معتبر ترین شرکت های تولید باطری در داخل کشور می باشد، یکی از محصولات ممتاز خود را با نام کریستال در اوایل کار تولیدی خود وارد بازار کرده است. باطری کریستال اتمی در آمپر های گوناگون برای خودرو های مختلف عرضه شده است که هر خریدار باطری می تواند متناسب با مشخصات خودرو خود، باطری موردنظر را بر روی ماشین نصب نماید.

باطری اتمی کریستال

مرکز فروش باطری اتمی کریستال

باطری کریستال توسط شرکت سپاهان باطری اصفهان ساخته می شود. انواع باطری اتمی (باطری اتمیک) که همان باطری خشک نیز نام دارد، توسط این شرکت تولید می شود. تولید باطری های اتمی بیشتر برای خودرو های مدرن که با سیستم برق رسانی کارایی بهتری دارند منظور می گردد.

سایت کنونی، به عنوان نمایندگی و مرکز فروش باطری کریستال، این باطری را در آمپر های مختلف برای خریداران باطری در ایران به فروش می رساند. این مجموعه در حوزه فروش عمده باطری فعالیت داشته و بهترین و با کیفیت ترین برند ها و مدل های باطری را به فعالان اقتصادی عرضه می دارد.

باطری اتمی کریستال

قیمت فروش باطری اتمیک کریستال

همانطور که در بالا نیز گفته شد، باطری کریستال همانند هر برند دیگری، در آمپر های گوناگون برای فروش وجود دارد که هر شخصی متناسب با نوع کار خود می تواند آن را خریداری کند. برخی از آمپر های باطری اتمیک کریستال عبارت اند از:

  • باطری ۵۰ آمپر کریستال با سایز: ۲۰۸*۱۸۵*۱۹۰٫۵ میلی متر
  • باطری ۵۵ آمپر کریستال با سایز: ۲۴۳*۱۷۵*۱۸۹ میلی متر
  • باطری ۶۰ آمپر کریستال با سایز: ۲۴۳*۱۷۵*۱۸۹ میلی متر
  • باطری ۶۶ آمپر کریستال با سایز: ۲۷۷*۱۷۵*۱۹۰ میلی متر
  • باطری ۷۴ آمپر کریستال با سایز: ۲۷۷*۱۷۵*۱۹۰ میلی متر

باطری اتمی کریستال

مشخصات فنی باطری کریستال اتمی

باطری های اتمی و یا خشک عمر طولانی تری نسبت به باطری های اسیدی دارند به همین دلیل مشتریان بیشتری به دنبال خرید باطری اتمی هستند. باطری کریستال یک باطری اتم می باشد که قدرت بالایی داشته و تمام نیاز های یک خودرو به برق را تأمین می کند. برخی از مشخصات فنی باطری کریستال اتمی این چنین اند:

  • دارا بودن از توان استارت بالا در تمام طول عمر
  • دارا بودن فیلتر شعله در زمان احتمال انفجار
  • سازگاری با انواع محیط
  • دارای نشان گر چشمی جهت اعلام وضعیت شارژ باطری
  • بدون نیاز به مراقبت و نگه داری
[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید