تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باطری برنا / قیمت باطری برنا ۵۵ آمپر

قیمت باطری برنا ۵۵ آمپر

قیمت باتری نوع ۵۵ آمپر یکی از پر طرفدار ترین باطری ها و قدیمی ترین باطری های شرکت های تولید باطری داخلی است. قیمت باتری برنا با توجه به تاریخ تولید باطری می تواند متفاوت باشد.قیمت باتری برنا سحر ،باطری برنا 60 و برنای 66 را می توانید از نمایندگی فروش باتری پیگیری و خرید کنید.

شرکت تولیدی برنا باطری با بهره گیری از متخصصان و نیروهایی کارآمد در سال ۱۳۷۳ به بهره برداری رسید. این شرکت جزو اولین شرکت های تولید باطری داخلی محصوب می شود که سابقه تولید باطری چندین ساله را در داخل کشور دارد.

 قیمت باطری برنا

قیمت باطری برنا از ۵۰ تا ۷۴ آمپر

قیمت باطری برنا با توجه به مقدار آمپر و سال تولید باهم متفاوت می باشد. به عنوان مثال باطری اتمی ۵۰ آمپر برنا قیمتی معادل ۳۵۰ هزار تومان و قیمت باطری برنا ۵۵ آمپری، قیمتی معادل ۳۷۰ هزار تومان دارد.به طور کلی قیمت باطری برنا در بازه آمپری ۵۰ تا ۷۴، بین ۳۵۰ تا ۴۷۰ هزار تومان متفاوت می باشد.
قابل ذکر است که محصولات برنا باطری شامل نام های متفاوتی است و هیچ کدام از این نام ها تفاوت کیفی و قدرتی باهم ندارند و صرفاً از لحاظ نام باهم فرق می کنند.

برخی از محصولات برنا باطری عبارت اند از:

  • باطری گلوبال
  • باطری زمان
  • باطری اکتیو
  • باطری گلدن سید
  • باطری سحر
  • باطری وایت آرشن
  • باطری اترک
  • باطری ولف
  • باطری پرستیژ پاور
  • باطری صدف

قیمت باطری برنا

خرید عمده باطری برنا

به دنبال استقبال چشمگیر مشتریان و افزایش حجمی خرید باطری برنا و همچنین افزایش تعداد خودرو های کشور، شرکت برنا باطری درصدد افزایش حجمی و کیفی محصولات خود بر آمده، به گونه ای که امروزه چندین محصول برای تعداد زیادی از خودرو ها را تولید می کند.
باطری برنا در آمپر های مختلفی برای ماشین های سبک و سنگین قابل فروش می باشند.
این شرکت باطری خودرو های سبک از آمپر های ۳۵، ۴۵ تا ۸۰ و باطری ماشین های سنگین از ۸۸، ۱۰۰ تا ۲۰۰ آمپر را تولید می کند. خرید عمده باطری برنا با توجه به نوع آمپر و نام محصول از طریق نمایندگی های اینترنتی این شرکت قابل انجام است.

قیمت باطری برنا

خصوصیات باطری برنا /قیمت باتری ماشین

محصولات برنا باطری از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و به دو بخش اصلی باطری خودرو های سبک و باطری خودرو های سنگین تقسیم می شوند.
همانطور که در بالا نیز گفته شد، باطری های سبک و سنگین خود نیز بر اساس آمپر و نوع خودروی موردنظر می توانند متفاوت باشند. به عنوان مثال باطری صدف ۵۰ آمپری بر روی خودرو های پراید و تیبا قابل نصب می باشد و یا باطری برنا ۶۰ آمپر بر روی مزدا، باطری زمان ۶۰ آمپر قابل نصب بر روی ریو، باطری اکتیو ۷۴ آمپر مخصوص خودرور های پژو پارس، سورن، سمند و دنا، باطری برنا ۸۸ آمپر بر روی مدل های ایسوزو، بادسان و فوتون قابل نصب می باشند.

قیمت باتری برنا 66

قیمت باتری برنا 66

قیمت باطری برنا 60 در نمایندگی فروش باتری برنا و نمایندگی فروش باطری صبا 66 آمپر متفاوت است . اخیرا خرید اینترنتی برنا باتری توانسته است رکورد جدیدی را در فروش انواع باتری خودرو و باتری یو پی اس ثبت کند.
فروش آنلاین انواع باتری ارزان مثل قیمت باطری شادن در نمایندگی به سهولت انجام می گردد و بنابراین برای آگاهی از آخرین قیمت محصولات مثل برنا باتری و صبا باتری می توانید به سایت های فروش این شرکت ها مراجعه کنید.
برای خرید اینترنتی انواع باطری سپاهان هم کافیست به سایت این شرکت مراجعه نماید شاید هم بتوانید قیمت باتری سولیفان و قیمت باطری ماشین پژو 405 که باتری 66 آمپر است را مشاهده کنید.

قیمت باطری ماشین پژو 405

قیمت باطری ماشین پژو 405

خرید اینترنتی باطری پژو 405 آیا ممکن است ؟ البته ابتدا باید بدانیم باتری پژو 405 چند آمپر است.برای جستجو جهت انتخاب بهترین باتری یا انتخاب باطری خوب برای 405 می توان از سایت های اینترنتی فروش انواع باتری یو پی اس و باتری خودرویی کمک گرفت .
قیمت باتری اتمی کره ای در صورتی که زیاد بالا نباشد می تواند انتخاب مناسبی باشد . باطری کره ای دلکور یا باطری پوما یکی از بهترین باتری های بازار می باشد .
البته قیمت باتری ماشین صبا باتری و قیمت آذر باطری ارومیه نیز گزینه ای مناسب برای خرید باطری ارزان 405 باشد. قیمت باطری سمند ال ایکس هماهنند باطری ماشین پژو 405 است و می توان با استعلام گرفتن از آخرین قیمت باطری اربیتال ، که باطری با گارانتی معتبر است نسبت به خرید آن اقدام نمود.

 قیمت باطری سمند ال ایکس

قیمت باطری سمند ال ایکس

باطری سمند ال ایکس دارای آمپر 66 یا 74 است. سمند ال ایکس به دلیل داشتن موتور ef7 که موتوری پر قدرت و پرشتاب است بهتر است که باتری 74 آمپر استفاده شود.
البته باتری اتمیک سپاهان وآذر باتری ارومیه نیز با قیمت های متفاوتی که دارند برای این نوع خودرو مناسب هستند.هر چند باطری واریان 55 صبا برای سمند مناسب نیست ولی از باتری های با کیفیت به حساب می آید.
باتری برنا 55 بهترین انتخاب برای خودروهای همانند پراید است .

قیمت باتری سولیفان

قیمت باتری سولیفان

نمایندگی باتری سولیفان تهران اقدام به عرضه باتری سولیفان اتمی نموده است . کیفیت باطری سولیفان آذر باتری ارومیه متناسب با کیفیت خودروهای داخل کشور است و با آب هوا ایرانی همخوان می باشد . بنابراین استفاده از این باتری برای خودروهای تولیدی ایران توصیه می شود.
در کنار آذر باطری که توانسته محصولات خود را در امپرهای مختلف به بازار عرضه کند باتری لیدر نیز توانسته کیفیت مطلوب خود را به مشتریان باتری ایرانی اثبات کند .
شرکت پاسارگاد تولید کننده این محصول با برندهای متنوع خود سهم زیادی از بازار فروش باتری کشور را در اختیار دارد و شما می توانید محصولات این شرکت را از نمایندگی فروش باتری در تهران و یا از طریق خرید اینترنتی تهیه نمایید.

 باطری برنا 74

باطری برنا 74

شرکت تولید باتری برنا طی سالهای اخیر در اصفهان بعنوان یکی از قطب های صنعتی کشور مطرح بوده و با تکیه بردانش مهندسان ایرانی و همچنین تکنولوژی روز تولید باتری ، انواع باتری های داخلی را با کیفیت مناسب تهیه و با بازار و نمایندگی فروش باتری سراسر کشور ارسال می نماید.
شهر اصفهان در کنار شرکت برنا باتری شرکت سپاهان باتری را نیز در خود جای داده است و شاید همین موضوع باعث پیشرفت این دو شرکت شده است . رقابت این دو شرکت در تصاحب سهم بیشتر بازار باتری استان و همچنین کل کشور باعث شده که باطری ماشین ارزان به نمایندگی های فروش باتری تحویل نمایند.

باطری ماشین ارزان اینترنتی

باطری ماشین ارزان اینترنتی

فروش اینترنتی باتری صبا و سایر شرکت های تولیدی باتری ماشین باعث شده که مشتری و خریدار انواع باطری خودو و باتری های یو پی اس بتواند به سهولت نیاز خود را از هر کجای ایران که نیاز دارد درخواست نمایند و بعد از واریز وجه باتری های سفارش گذاری شده ازطریق باربری ها تا مقصد حمل و به خریدار تحویل گردد. این موضوع مزایای بسیار زیادی برای خریدار باتری خودرو ایجاد می نماید.
شما می توانید برای خرید انواع باتری مثلا باتری 55 آمپر واریان می توانند از نمایندگی های فروش باطری صبا باتری ، باطری اربیتال ، باتری کره ای بهترین باتری ماشین موجود در بازار را تعداد دلخواه تامین و بصورت خرید اینترنتی سفارش و تحویل گرفت .
خرید باطری ماشین ارزان اینترنتی خواهد بود و اکثر تولید کننده گان باتری فروش اینترنتی ارزان باطری ماشین دارند.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید