تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باتری خودرو / قیمت عمده باتری خودرو نیکان | مرکز خرید باتری ماشین در تهران

قیمت عمده باتری خودرو نیکان | مرکز خرید باتری ماشین در تهران

قیمت عمده باتری خودرو نیکان در بازار سراسر کشور کمترین نوسان را به همراه دارد. عوامل مهمی در ثبات نرخ فروش این برند وجود دارد که منجر به رضایت مشتری و افزایش فروش آن شده است. برای خرید باتری ماشین در تهران با نرخ رقابتی و مقرون به صرفه کدام مرکز یا فروشگاه را انتخاب می کنید؟ خریداران عمده و فروشندگان چه چالش هایی برای سفارش باتری های پرفروش پیش روی خود خواهند داشت؟

مرکز خرید انواع باتری ماشین در تهران

باتری ماشین قطعه ای است که آن را قلب الکتریکی خودرو می نامند و در انواع مختلفی تولید می شود. اکثر رانندگان با نوع کارکرد، ویژگی و هم چنین وظایف این قطعه به صورت کم و زیاد آشنایی دارند. نکته مهم در این میان شناخت انواع باتری تولیدی در کشور و نمونه های وارداتی جهت انتخاب مناسب ترین آنها برای نصب بر روی خودرو می باشد.
همچنین شناخت مراکز پخش عمده، برندهای تولیدی برتر، نمایندگان فروش برندهای وارداتی و … گام موثری به ویژه برای خریداران عمده خواهد بود تا بتوانند با چالش و مشکلات کمتری، بهترین انواع باتری ماشین را تهیه و به مشتریان خود عرضه نمایند.

قیمت عمده باتری خودرو نیکان در تعداد باتری فروشی تهران در هر منطقه بسته به نیاز و تقاضای مشتریان طی سالهای اخیر رو به افزایش بوده است. برخی از این مراکز به صورت انحصاری یک یا چند برند وارداتی را عرضه می کنند. بنابراین خریداران برای تهیه باتری ارزان قیمت و نمونه های داخلی باید به کدام مراکز تخصصی مراجعه نمایند؟

خرید و فروش عمده باتری ماشین در کشور

قیمت عمده باتری خودرو نیکان ، قبل از آشنایی با انواع باتری تولیدی در کشور باید اطلاعاتی در مورد اجزای تشکیل دهنده این قطعه که وظیفه تامین برق لوازم الکتریکی خودرو مانند برف پاک کن را بر عهده دارد، آشنا شوید. این قطعات شامل موارد زیر می شوند:

 • جعبه باتری و درپوش
 • صفحات مثبت، منفی و عایق
 • الکترولیت، پلاک مشخصات باتری
 • قطب های باتری

باتری وظیفه تولید انرژی الکتریکی را به عهده دارد که ظرفیت تولیدی آن بستگی به عواملی مانند مساحت و تعداد صفحات باتری، قدرت الکترولیت، نو یا کهنه بودن باتری و … دارد.
در بازار انواع مختلفی از این محصول به صورت تکی یا عمده در اختیار خریداران قرار می گیرد. فروش باتری خودرو در کشور محدودیت چندانی ندارد و دسترسی به مدل های جدید کار چندان دشواری نخواهد بود. نکته مهم در این میان انتخاب فروشگاه های معتبر جهت خرید باتری باکیفیت با قیمت و نرخ مناسب است.

فروشنده جدیدترین باتری های ماشین سواری

از نظر نوع ماشین، انواع باتری تولیدی در دو گروه باتری مناسب ماشین های سبک و سنگین طبقه بندی می شوند. این در حالی است که باتری ها بر اساس نوع ساختمان به دو دسته خشک و تر یا اسیدی تقسیم می شوند.
البته این روزها جدیدترین مدل باتری که مورد توجه رانندگان نیز قرار گرفته است انواع باتری اتمی (نوع خشک) می باشد. در اینجا به معرفی اجمالی این محصولات جهت آشنایی بیشتری خریداران با این تولیدات می پردازیم:

 1. باتری اسیدی: نوع قدیمی این محصولات به شمار می آید. از دو صفحه سرب و کلسیم ساخته می شود. نیاز به مراقبت چندانی نداشته و به راحتی شارژ می شوند. انواع باتری اسیدی مقاومت بالایی نیز در برابر دشارژ شدن دارند.
 2. باتری خشک: در ایران به باتری های اتمی شهرت دارند. بر خلاف تصور عمومی دارای الکترولیت یا همان اسید هستند. وجود صفحات خاص در داخل آن، منجر به عدم استفاده از آب مقطر برای این مدل ها شده است.

فروشنده این محصولات می تواند انواع باتری خودرو جدید را با توجه به نیاز بازار و حجم سفارشات، تامین و در اختیار خریداران قرار دهد.

کارخانه تولیدی باتری خودرو نیکان

در کارخانه های تولیدی برحسب ظرفیت خودرو که همواره بر حسب آمپر سنجیده می شود، اقدام به تولید انواع باتری خودرو می نمایند. به عنوان مثال برای خودروهای سبک انواع باتری 45، 55، 65 تا 80 آمپری و برای خودروهای سنگین انواع باتری 88 تا 200 آمپر مناسب هستند. توجه به برخی ویژگی های کمی مانند ولثاژ باتری، ابعاد تولیدی، ظرفیت، ولتاژ، وزن و آمپر استارت آن اهمیت زیادی دارد. البته فروشندگان باید اطلاعات کاملی از این ویژگی ها داشته باشند تا بتوانند بهترین نوع باتری را متناسب با مدل خودرو به مشتریان عرضه کنند.

قیمت عمده باتری خودرو نیکان در کارخانه باتری خودرو نیکان توانسته با بهره گیری از دانش روز و بهترین مواد اولیه، انواع باتری پراید نیکان را با کمترین قیمت تولید و از طریق نمایندگان فروش در اختیار خریداران عمده قرار دهد. توجه داشته باشید که برخی برندهای داخلی محصولاتی درجه یک و متناسب با استانداردهای جهانی تولید می کنند. باتری هایی که قابلیت رقابت با مدل های خارجی در بازارهای جهانی را دارا می باشند.

نمایندگی فروش باتری خودرو نیکان

قیمت عمده باتری خودرو نیکان ، همانطور که اشاره شد باتری های به دو دسته خشک و اسیدی طبقه بندی می شوند. در یک مقایسه کلی می توان گفت که از نظر قیمت انواع باتری اسیدی ارزان تر از نمونه های خشک یا اتمی هستند. این در حالی است که نگهداری از آنها نیازمند هزینه بیشتری می باشد. از سوی دیگر باتری های اسیدی به تدریج و به مرور زمان ضعیف شده اما مدل های اتمی به صورت ناگهانی از کار می افتند.
یکی از دلایل و نشانه های ضعیف شدن باتری اسیدی، ضعیف شدن استارت خودرو است. بنابراین در صورت مواجه شدن با این مشکل، بدانید که باید باتری را چک کرده و به موقع آن را تعویض کنید.
در نقاط مختلف کشور، نمایندگی باتری ماشین ارقام مختلفی از این باتری ها را با درجات کیفی و قیمت های مختلف عرضه می کنند. برای اینکه از اصل و نو بودن باتری خریداری شده اطمینان حاصل نمایید، این نمایندگی ها بهترین گزینه برای خرید شما خواهند بود.

لیست قیمت باتری خودرو در بازار امروز

بعد از انتخاب نمایندگی و فروشگاه معتبر و قبل از خرید نهایی باید مطمئن شوید که باتری مورد نیاز شما، نو و اصل است. برای این منظور راهکارهای مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها نهایت بهره را ببرید. برخی از مهمترین فاکتورهای تشخیص باتری نو از مدل های کهنه و تقلبی توجه به موارد زیر است:

 • قطب های سربی در باتری نو کاملاً صاف و سیقلی هستند.
 • سوپاپ باتری نو کاملاً تمیز است.
 • جهت اطمینان بیشتر حتماً کارت گارانتی را از فروشنده درخواست کنید.
 • قسمت داخلی درب های باتری کاملاً نو و تمیز است.

قیمت عمده باتری خودرو نیکان باید توجه کنید که امروزه در بازار قیمت باتری ماشین نمی تواند فاکتوری تعیین کننده در تضمین کیفیت آن باشد. دلیل این امر عرضه انواع باتری تقلبی و بی کیفیت از سوی برخی افراد سودجود است. البته با انتخاب مرکز و فروشگاه های معتبر عرضه کننده می توانید بهترین نوع باتری ماشین را با قیمت مناسبی خریداری نمایید.

بازرگانی فروش جدیدترین باتری های خودرو

قیمت عمده باتری خودرو نیکان و بازرگانی و دفتر فروش باتری در بازار منوط به نمایندگی ها نمی شود. همانطور که می دانید بازرگانی های وارداتی، فروشندگان تخصصی، برخی مراکز تعمیراتی خودرو، شرکت های پخش و امروزه سایت های اینترنتی از جمله فروشندگان انواع باتری خودرو در کشور به شمار می آیند.
در این میان برخی فروشندگان به صورت فعال تر در زمینه فروش باتری ماشین خارجی، ایرانی و انواع بهترین باتری ماشین موجود در کشور فعالیت دارند. همین امر نیز موجب شده تا اغلب خریداران به دنبال تهیه محصول مورد نظر خود از این مراکز باشند.

شاید به جرات بتوان گفت که طی سالهای اخیر بازرگانی های فروش آنلاین بیشترین سهم را در عرضه انواع باتری اتمی، اسیدی و … داشته اند. امکان سفارش محصول از نقاط مختلف کشور و کاهش هزینه ها از جمله دلایل روی آوردن خریداران به سایت های اینترنتی فروش جدیدترین باتری های خودرو در کشور است.
گاهاً باتری های نو که در فروشگاه ها به مدت سه تا شش ماه نگهداری شده اند، کیفیت خود را از دست داده اند. توصیه می شود همواره باتری ماشین جدید و استاندارد را انتخاب و خریداری نمایید.

باتری یو پی اس چیست؟

قیمت عمده باتری خودرو نیکان و باتری یو پی اس، بهترین نوع باتری سرب اسیدی یا سیلد اسید موجود در بازار است. نکته مهم اینکه این نوع باتری ها با مدل های مناسب مورد استفاده در خودروهای سواری کاملاً متفاوت هستند. برخلاف باتری خودرو، مدل های یو پی اس باید در یک نقطه ثابت و بدون حرکت نصب و گذاشته شوند.

این نوع باتری وظایف متعددی را بر عهده دارد که برخی از مهمترین آنها موارد زیر را شامل می شود:

 1. تغذیه انواع تجهیزات الکترونیکی در هنگام قطعی برق
 2. محافظت از تجهیزات الکترونیکی در صورت کم و زیاد شدن ولتاژ برق
 3. محافظت در برابر نویز

این محصول انتخاب مناسبی برای نصب در مراکز تجهیزات مخابراتی، مراکز داده و از حفاظت از رایانه های می باشند. توجه کنید که عرضه باتری یو پی اس نیز در نمایندگی های مجاز فروش صورت می گیرد.

خریدار باتری خودرو یو پی اس ارزان قیمت

قیمت عمده باتری خودرو نیکان و خریدار باتری ماشین ارزان قیمت را می توان در گروه طبقه بندی کرد. گروه اول خریداران عمده هستند که همواره به دنبال تامین کننده مناسب جهت تهیه عمده انواع باتری پرفروش در بازار هستند. برای این خریداران فاکتور قیمت اهمیت زیادی دارد. به همین علت همواره باید قیمت و نرخ فروش هر مدل باتری را استعلام نمایند.

در سوی دیگر خریداران نهایی قرار دارند که تنها یک عدد باتری را جهت راه اندازی سیستم برق خودرو خود نیاز دارند. برای این افراد فاکتور کیفیت و کارکرد باتری اولویت بیشتری نسبت به قیمت فروش آنها دارد.
البته این خریداران نیز می توانند جهت تهیه و خرید باتری خودرو ارزان قیمت، مراکز معتبر مستقیم و نمایندگان مجاز را انتخاب نمایند. توجه کنید که باتری ماشین سواری به علت تنوع بالا، قیمت و نرخ مشخصی نداشته و به همین علت همواره قبل از خرید، از چند فروشگاه نرخ روز فروش آنها را استعلام نمایید.

مرکز پخش عمده باتری ماشین در بازار داخلی

قیمت عمده باتری خودرو نیکان و علاوه بر آشنایی با انواع باطری و چگونگی خرید ارزان نمونه مناسب آنها، باید اطلاعات مفیدی در مورد علت خرابی آنها را نیز به دست آورید. تا بتوانید گام موثری در افزایش طول عمر باتری انجام دهید.
به طور کلی عواملی مانند استارت زدن زیاد به ویژه در هوای سرد، گرما و لرزش زیاد، عدم استفاده از باتری بیش از 6 ماه و شرایط نامناسب آب و هوایی موجب کاهش کارآیی و از بین رفتن سریع باتری می شوند.

همانطور که می دانید عمر مفید هر باتری بین یک سال و نیم تا دو سال و نیم متغیر است. بنابراین همواره بودجه ای را برای تعویض به موقع آن در نظر بگیرید. در بازار داخلی باتری فروشی تهران و دیگر کلان شهرها همواره انواع باتری ایرانی و خارجی درجه یک را عرضه می کنند.
اگر نوع خاصی از باتری را مدنظر داشته و امکان دسترسی به این مراکز ندارید، از طریق سایت های فروش آنلاین و مراکز پخش عمده اینترنتی می توانید انواع باتری ماشین ایرانی را با قیمت تولیدی تهیه کنید.

بزرگترین تولید کنندگان باتری خودرو در کشور

شهرهای صنعتی کشور میزبان بزرگترین تولید کنندگان باتری خودرو در کشور هستند. خوشبختانه با توجه به کیفیت بالای تولیدات، علاوه بر بازار داخلی، حجم قابل توجه ای از تولیدات به کشورهای دیگر نیز صادر می شوند.
قیمت عمده باتری خودرو نیکان و انواع تولیدات ایرانی قابلیت رقابت با باتری ماشین کره ای، اروپایی و … به عنوان برندهای شناخته شده در دنیا را دارا می باشند. در بازار داخلی نیز به علت قیمت رقابتی مناسب اغلب خریداران، برندهای ایرانی را به نمونه های وارداتی ترجیح می دهند.

قیمت عمده باتری خودرو نیکان و باتری اتمی نیکان با داشتن چشمی آگاهی دهنده در مورد میزان شارژ باتری یکی از مدل های برتر در بازار است. بر روی باتری اتمی یک چشمی وجود دارد که می توانید به صورت پیوسته آن را چک نمایید.
این چشمی در حالات مختلف به سه رنگ سبز، سیاه و مشکی تغییر شکل می دهد. رنگ سبز نشان از شارژ بودن باتری دارد. این در حالی است که رنگ سفید نشان دهنده تخلیه و خالی شدن کامل باتری و رنگ مشکی ضعیف شدن آن را خبر می دهد.

امروزه تمامی تولید کنندگان از این تکنولوژی ها در تولید بهترین مارک باتری ماشین بهره می برند. بنابراین انتخاب برند نقش موثری در داشتن یک باطری درجه یک با عمر مفید مناسب و بدون نیاز به هزینه های جانبی دارد.

فروش بدون واسطه باتری خودرو قیمت عمده باتری خودرو نیکان

قیمت عمده باتری خودرو نیکان برای برخی از خریداران عمده به دنبال یافتن مراکزی برای خرید ارزان انواع باتری خودرو در بازار منطقه فعالیت خود هستند. برای این منظور مراکز فروش اقساطی باتری انتخاب مناسب و هوشمندانه ای خواهد بود.
قیمت عمده باتری خودرو نیکان در دفاتر مرکزی برخی برندهای تولیدی، بازرگانی های واردکننده باتری و برخی نمایندگی های مجاز فروش تحت شرایط خاصی در زمینه فروش اقساطی و بدون واسطه این محصولات فعالیت دارند.
شناخت این مراکز، به ویژه سایت های فروش تخصصی می تواند شما را در امر خرید عمده و ارزان باتری خوددرو یاری رساند. در پایان به ذکر نکاتی جهت افزایش طول عمر باتری ها می پردازیم که تمامی رانندها باید آنها را رعایت نمایند.

تحت هیچ شرایطی آب آلوده یا اسید به باتری اضافه نکنید. برای منبع برق محافظ گرما خریداری کنید. زمانی باتری خودرو را شارژ کنید که میزان شارژ به 80 درصد رسیده باشد. همواره قبل از استارت زدن، تمامی وسایل الکتریکی خودرو را خاموش نمایید. در هوای گرم به صورت مرتب آب باتری را چک کنید. در فصل زمستان و هوای سرد به صورت مداوم باتری را شارژ کنید.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کنندگان باتری خودرو یو پی اس در ایران | قیمت روز باتری خودرو

باتری ها انواع مختلفی دارند. در این میان، کاربرد اصلی آنان ذخیره برق می باشد. آن ها در ابعاد گوناگون، ولتاژ متفاوت و ساختارهای متنوعی تولید می گردند. یکی از انو

دیدگاهتان را بنویسید