تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / دستگاه ضد عفونی دست / مرکز خرید دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک

مرکز خرید دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک

با توجه به اینکه امروزه اغلب سطوح بیرون از منزل آلوده بوده و دست انسان با آنها در تماس است، جهت پیشگیری از شیوع بیماری ها دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک تولید شده است. این دستگاه قابلیت های ویژه ای دارد و می تواند محلول ضدعفونی کننده ی که در مخزن آن وجود دارد را بر روی دست اسپری کند. مرکز خرید دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک این محصول را با کیفیت درجه یک و ممتاز به صورت اینترنتی و ثبت سفارش آنلاین به فروش می رساند.

مرکز خرید دستگاه ضد عفونی دست اتوماتیک

خصوصیات دستگاه ضد عفونی کننده دست

خصوصیات دستگاه ضد عفونی کننده دست دستگاه ضد عفونی کننده دست از در انواع اتوماتیک و پدالی وجود دارد. این دستگاه قابلیت نصب بر درب ورودی انواع مراکز تجاری و اداری می باشد. علاوه بر این در انواع مطب، مراکز درمانی و بیمارستان ها، هتل، رستوران و … قابل استفاده است.

از ویژگی های مهم آن می توان به اتوماتیک بودن اشاره کرد. یعنی بدونه نیاز به هیچ تماس فیزیکی تنها با قرار دادن دست ها در محل مورد نظر محلول ضدعفونی کننده اسپری می شود.

این دستگاه قابل شارژ بوده و مدت زمان اسپری و یا پاشیدن محلول قابل تنظیم است. علاوه بر این دارای سنسور چشمی است و اشیاء را نیز می توان توسط آن ضدعفونی کرد. داشتن پمپ با فشار و قوی کارایی دستگاه را بهتر کرده است. 

دستگاه ضدعفونی کننده ی اتوماتیک دست بسیار کاربردی بوده و از لوازم بهداشتی مفید و پرمصرف است که امروزه در اغلب مکان ها به چشم می خورد. طول عمر این دستگاه بالا بوده و از متریال مقاوم و درجه یک تولید شده است. 

قیمت روز دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست

قیمت روز دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست انواع دستگاه ضدعفونی کننده وجود دارد که هر کدام بسته به مدل، اندازه و قابلیت هایی که دارد قیمت گذاری می شود. قیمت روز دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست با توجه به کیفیت بالای آن بسیار ارزان و مقرون بصرفه است.

این دستگاه پرکاربرد را می توانید از طریق همین شرکت فروش تخصصی و معتبر تهیه و خریداری کنید. برای ثبت سفارش خود با قیمت مناسب و ارزان بهتر است به صورت مستقیم و بدون واسطه خرید خود را انجام دهید.

با توجه به اینکه دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک امروزه مصرف بالایی در انواع مراکز خرید، بانک ها و … دارد تولید آن با کیفیت بالا همواره رو به افزایش است. قیمت دستگاه ضدعفونی دست با خرید عمده بسیار ارزان تر از خرید تک می باشد. 

با ثبت سفارش غیرحضوری می توانید این محصول را نصف قیمت بازار تهیه و خریداری کنید و در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرید. 

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز دستگاه ضد عفونی دست هوشمند

شیوع بیماری های واگیردار و آلاینده های زیاد در هوا ضرورت استفاده از دستگاه ضد عفونی دست هوشمند را بیشتر کرده است. به همین دلیل محققان و پژوهشگران برای حفظ سلامت

دیدگاهتان را بنویسید