تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باطری وارتا / نمایندگی باطری وارتا در ایران

نمایندگی باطری وارتا در ایران

نمایندگی باطری وارتا در ایران بهترین و با کیفیت ترین باطری وارتا اصل را در بازار عرضه می کند. این محصول یکی از درجه یک ترین کالای های سازنده کشور آلمان می باشد که در بازار داخلی ایران عرضه می شود.

باطری وارتا در آمپر های مختلف در نمایندگی باطری وارتا ایران موجود می باشد. این باطری که طرفداران خاص خودش را در ایران دارد، یکی از بهترین باطری های مصرفی در داخل و خارج کشور می باشد.

نمایندگی باطری وارتا

نمایندگی باطری واتا در تهران

باطری وارتا نمایندگی های زیادی در شهر های مختلف ایران دارد که یکی از مجهز ترین آن ها، نمایندگی وارتا در تهران می باشد. بیشترین مصرفی باطری وارتا در ایران برای خودرو های زیر می باشد:

  • خانواده پژو
  • انواع پراید
  • پی کی

باطری ماشین وارتا توسط متخصصین آلمانی در اروپا با بهره گیری از استاندارد های روز اروپا، تولید می شود. این باطری نسل جدید باطری های کلسیمی در اروپا به حساب می آیند. باطری وارتا جزو برترین باطری های مصرفی در دهه گذشته در جهان بوده است.

نمایندگی باطری وارتا

فروش عمده باطری وارتا در ایران

وب سایت نمایندگی فروش باطری وارتا، بهترین و با کیفیت ترین باطری ها را از جمله باطری وارتا، در داخل کشور عرضه می کند. تمرکز این واحد، فروش عمده باطری وارتا می باشد و آماده خدمت رسانی به خریداران عمده باطری می باشد.

باطری وارتا علاوه بر خودرو های ساخت داخل، برای خودرو های خارجی نسل جدید نیز کاربرد دارد. برخی از خودرو های خارجی که امروزه از باطری وارتا برای برق رسانی سیستم استفاده می کنند عبارت اند از:

  • پورشه
  • بی ام دبلیو
  • مرسدس بنز
  • ماکسیما
  • هیوندا
  • مگان

نمایندگی باطری وارتا

خرید اینترنتی باطری وارتا به صورت عمده

باطری وارتا در ابتدا توسط شرکت های بنز آلمان و پورشه آلمان استفاه می شده است. اما بعد ها قابلیت واردات باطری وارتا به ایران فراهم شد. طول عمر باطری وارتا بین ۳ تا ۵ سال بوده و دارای کیفیتی بسیار بالا می باشد. این باطری در هوای سرد و گرم به خوبی خود را نشان داده و به جرآت می توان گفت یکی از برترین باطری هایی ایت که امروزه در بازار ایران وجود دارد.

قیمت باطری وارتا به دلیل وارداتی بودن آن و کیفیت بالایی که دارد، نسبت به دیگر باطری های تولید داخلی کمی بیشتر است. اما اگر کارکرد و طول عمر آن را در نظر بگیریم، در مقایسه با دیگر باطری های داخلی از لحاظ هزینه به صرفه تر می باشد.

نمایندگی فروش باطری وارتا در ایران، با داشتن بهترین سیستم بارگیری، در سریع ترین زمان ممکن محصولات مورد نظر خریداران را به تمامی نقاط ایران ارسال می کند.

باتری وارتا آلمان فروش عمده

باتری وارتا آلمان فروش عمده

قیمت باتری وارتا 74 آمپر یا قیمت باطری خودرو وارتا در ایران به نسبت باتری ایرانی یا باطری کره ا ی در بازار ایران چقدر متفاوت است. دلیل این تفاوت چیزی غیر از کیفیت باتری وارتا آلمان است.
نمایندگی فروش باطری وارتا در تهران که معمولا عمده فروش این محصول است و باتری وارتا را با کیفیت و گارانتی معتبر در تهران بفروش می رساند.
نمایندگی وارتا در ایران انواع باتری خودرو را تامین نموده است . باتری وارتا کیفیت فوق العاده زیادی دارد بنابراین در انواع خودرو ایرانی قابل استفاده است. همچنین نمایندگی فروش باطری خودرو وارتا در تهران می توان حتی علاوه بر تامین نیازمندی های این محصول در تهران ارسال باتری و فروش باطری خودرو واراتا برای شهرستان را نیز انجام می دهد.

فروش باطری خودرو وارتا

فروش باطری خودرو وارتا

فروش باطری خودرو وارتا 55 آمپر تنها در فروشگاه عرضه باتری وارتا آلمان قابل دریافت است. برای خرید باتری وارتا آلمان نیاز است آگاهی کامل از آمپر باتری مصرفی خودرو خود داشته باشید. فروش باطری خودرو وارتا به نسبت سایر قیمت باطری ماشین در ایران گرانتر است و دلیل این موضوع هم کیفت بالای باتری وارتا آلمان است.
قیمت باطری ماشین در نمایندگی وارتا در ایران به نسبت کیفت باتری وارتا باتری ماشین ارزان می باشد.بطری وارتا بیشتر در خودروهای محصول کشور آلمان از قبیل بی ام دبلیو ، باتری ماشین بنز ، باتری ماشین گل و باطری انواع خودروی ساخت کره می باشد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید