تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / دستگاه آبیاری / ساخت دستگاه کنترل آبیاری 7 روز هفته | دستگاه آبیاری اتوماتیک

ساخت دستگاه کنترل آبیاری 7 روز هفته | دستگاه آبیاری اتوماتیک

ساخت دستگاه کنترل آبیاری 7 روز هفته با قابلیت کنترل از راه دور با پیامک و یا بصورت hmi (تصویری) که در قابلیت دستگاه آبیاری اتوماتیک است . دستگاه آبیاری قطره ای و دستگاه آبیاری اتوماتیک باغ و دستگاه آبیاری هوشمند با آردوینو همچنین دستگاه آبیاری اتوماتیک مدل ایرانی بر اساس نیاز و خواست شما برنامه نویسی می شود.

لطفا برای مشاهده سایر دستگاههای تولید شده روی لینک کلیک نمایید . سپاس http://mashinio.ir

ساخت دستگاه کنترل آبیاری 7 روز هفته

ساخت دستگاه کنترل آبیاری 7 روز هفته

ساخت دستگاه کنترل آبیاری با قابلیت کنترل و برنامه زمانبدی در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته با ایجاد مدار آبدهی برای گلخانه و باغ باعث ایجاد بهبود و کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان و صرفه جویی هزینه های مستمر آبدهی می شود.
همچنین دستگاه هوشمند سازی وایرلس کنترل آبیاری قادر به سنجش دما گلخانه می باشد که بعد از این سنجش بر اساس برنامه نوشته شده اقدام به کاهش یا افزایش دمای گلخانه بصورت اتوماتیک و بر اساس برنامه نوشته شده آن می نماید .سنجش میزان رطوبت یکی دیگر از مولفه های دستگاه کنترل آبیاری گلخانه یا باغ است به نحوی که در صورت نیاز به ایجاد رطوبت بیشتر بصورت خودکا و اتوماتیک شیر برقی آب فعال می شود و مجدد فرایند آبیاری انجام می شود.

قیمت دستگاه آبیاری اتوماتیک راه دور

قیمت دستگاه آبیاری اتوماتیک راه دور

ساخت دستگاه کنترل آبیاری با قابلیت آبیاری راه دور مزایای بسیار زیادی را برای استفاده کننده از این دستگاه و صاحبان و مالکان مزارع کشاورزی و باغ ویلا ها ایجاد می نماید.
قابلیت آبیاری اتوماتیک راه دور به چند روش قابل انجام است که می توان به شرح ذیل و باختصار مواردی را عنوان و بیان نمود .
استفاده از سیستم اتوماتیک با برنامه ثابت یکی از روشهای آبیاری از راه دور است که در این روش دستگاه بر اساس تایمر زمانبدی شده فعال و شیر برقی را بمنظور آبدهی محدوده های از قبل مشخص شده مسیر عبور آب را باز می نماید.

قیمت سیستم آبیاری اتوماتیک خانگی

قیمت سیستم آبیاری اتوماتیک خانگی

ساخت دستگاه کنترل آبیاری با در نظر گرفتن کاهش قیمت سیستم آبیاری اتوماتیک خانگی و البته با داشتن قابلیت های بی نظیر و فراوان در انجام فرایند های آبیاری بیشتر مورد توجه نسل جدید آشنا با تکنولوژی های جدید و نو می باشد .
آبیاری از راه دور در این دستگاه بصورتی تنظیم شده است که کاربر بتواند با استفاده از پیامک sms دستگاه را فعال یا خاموش نماید . این قابلیت این امکان را به مالک زیبای باغ ویلا و زمین کشاورزی می دهد تا بتواند هر قسمت و هر مسیر که بخواهد آبیاری نماید و در صورتی که سایر قسمت های باغ نیاز به آبیاری در این مدار نداشته باشد.

قیمت دستگاه آبیاری قطره ای گلخانه ، زمین کشاورزی

ساخت دستگاه کنترل آبیاری در شرایط فعلی مهمترین تحویل در زمینه اقتصاد کشاورزی می باشد به نحوی که با توجه به محدویت های زمان برای رسیدگی به سایر قسمت های باغ ومزارع کشاورزی ، دستگاه آبیاری اتوماتیک راه دور کل مدار های آبیاری را برای شما انجام می دهد و این فرایند می تواند به خواست شما توسط گوشی انجام شود و یا بصورت اتوماتیک و خودکار طی مدار تعریف شده انجام گردد.

منبع: https://irhoshmand.ir

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

The price of smart hospital 2000 beds

قیمت هوشمند سازی بیمارستان 2000 تختخواب | معایب بیمارستان هوشمند

قیمت هوشمند سازی بیمارستان و بزرگترین بیمارستان هوشمند در ایران و بهترین امکانات بیمارستان هوشمند و بهترین تجهیزات و نوین در بیمارستان های آینده و مزایای بیمارستان هوشمند با 2000 تختخواب و البته معایب بیمارستان هوشمند که بعد نصب تجهیزات هوشمند سازی ایجاد می شود را می توانید به بهترین کیفیت به ما سفارش بسپارید.