تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / دستگاه هوشمند / دستگاه ضدعفونی با اشعه فرابنفش قیمت ارزان

دستگاه ضدعفونی با اشعه فرابنفش قیمت ارزان

دستگاه ضد عفونی با اشعه فرابنفش با تایید سازمان جهانی بهداشت در تمامی بیمارستان ها استفاده می شود.ضد عفونی با اشعه فرابنفش در سال 2020 به دلیل گسترش کوید 19 بشدت افزایش یافته است .دستگاه ضد عفونی اشعه فرابنفش قابل استفاده در بیمارستان ، مطب، بانک، رستوران، هتل، اتوبوس، قطار، آمبولانس می باشد و هم اکنون نیز هر روز تقاضا برای این دستگاه بیشتر می شود.

تولید دستگاه اشعه فرابنفش uv

تولید دستگاه اشعه فرابنفش uv

تولید دستگاه ضد عفونی دست و سطوح با شیوع ویروس کرنا در سال 99 گسترش پیدا نمود و انواع دستگاه های ضد عفونی دست و محیط توسط تولید کنندگان مختلف ساخته و به بازار فروش این محصول عرضه شد . تولید دستگاه محلول پاش یا دستگاه ضد عفونی هوشمند که با تزریق و پاشش پودری الکل روی دست قابلیت ضد عفونی دست را فراهم می نماید.
دستگاه اشعه فرابنفش uv با قابلیت ضدعفونی کردن تمامی سطوح یک مطب یا فروشگاه بهترین دستگاه ضد عفونی اشعه می باشد. این دستگاه بصورت ثابت و پرتابل یا سیار تولید و در محل مورد نظر نصب می شود و نیاز به هیچ گونه مایع یا ماده ضدعفونی برای عملکرد ندارد.

خرید دستگاه ضد عفونی با اشعه ماورای بنفش

برای خرید دستگاه ضد عفونی با اشعه یا هر دستگاه دیگر که برای ضد عفونی محیط و یا سطوح و یا دست نیاز داشته باشید می بایستی موراد مهمی را مد نظر داشته باشید. دستگاه ضد عفونی با توجه به نوع عملکرد خود می بایستی از قطعات و مواد اولیه با کیفیت ساخته شده باشد .
در یک دستگاه محلول پاش که دستگاه ضد عفونی هوشمند نیز نام برده می شود بایستی آداپتور، برد برنامه نویسی شده و همچنین موتور پمپ پر قدرت استفاده شده باشد.
ولی برای خرید دستگاه ضدعفوی هوشمند با اشعه ماواری بنفش عمر مفید لامپ uv باید مورد توجه باشد.

بهترین دستگاه اشعه فرابنفش uv

دستگاه با اشعه فرابنفش uv بهترین دستگاه ضد عفونی کننده محیط و سطوح و طراحی شده برای ضد عفونی و گندزدایی فضای بسته به هر ابعاد می باشد . از گذشته به این آگاهی رسیده بودن که نور خورشید قابلیت ضد عفونی دارد و در گذشته لباس را برای ضد عفونی در معرض نور خورشید قرار می دادن .
اشعه فرابنفش uv بکار گرفته شده در دستگاه های ضد عفونی کننده سطو دقیقا مطابق با طول موج نوری اشعه نور خورشید می باشد و می توان گفت که اشعه فرابنفش هیچ گونه آلودگی زیست محیطی ندارد.

بهترین ضد عفونی با اشعه ماورای بنفش

دستگاه ضد عفونی با اشعه uv در کمترین از 35 دقیقه متناسب با شار نوری این اشعه و فاصله منبع تابش این اشعه تا سطوح ضد عفونی تعیین کننده زمان و کیفیت ضد عفونی می باشد.
هزینه خرید دستگاه ضد عفونی با اشعه شامل خرید دستگاه می باشد و پس از آن دیگر نیز به پرداخت هزینه جدید بمنظور خرید مواد ضد عفونی و سایر مواد مکمل مورد نیاز دستگاه محلول پاش فعلی نیست.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

Automatic irrigation machine

ساخت دستگاه آبیاری اتوماتیک 5 روز سفارشی | فروش دستگاه آبیاری هوشمند فضای سبز

ساخت دستگاه آبیاری اتوماتیک و ساخت سفارشی دستگاه آبیاری اتوماتیک و تحویل 5 روز بر اساس خواست و اعلام خریدار دستگاه آبیاری هوشمند و اعلام هزینه ساخت دستگاه آبیاری هوشمند و همچنین ساخت دستگاه خودکار آبیاری و ساخت دستگاه آبیاری خودکار گیاهان در منزل و ساخت سیستم آبیاری هوشمند خانگی و سیستم آبیاری اتوماتیک خانگی با تایمر آبیاری قطره ای و آبیاری اتوماتیک گلدان توسط شرکت هوشمند الکترونیک نیکان انجام می شود.