تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / سیستم ضد سرقت / هوشمند سازی ساختمان پیشگیری سرقت منزل تکنولوژی قرن 21

هوشمند سازی ساختمان پیشگیری سرقت منزل تکنولوژی قرن 21

هوشمند سازی ساختمان بایدی است که در قرن 21 بمنظور رفاه و البته پیشگیری سرقت منزل بسیار مورد توجه و دغدغه تمام صاحبان خانه و کسانی که طالا و زیورآلات خود را در منزل نگه می دارند می باشد.بزرگترین مزیت هوشمند سازی ساختمان در اولویت قرار دادن امنیت قطعی و محافظت از خانه در برابر دزد است .سنسور مادون قرمز کوچکترین حرکت داخل خانه شما بصورت آنلاین کاملا خودگار به گوشی شما منتقل می کند و شما از خطر احتمالی داخل منزل مطلع می شوید.

بمنظور مشاهده سایر دستگاههای تولیدی روی لینک کلیک نمایید. http://mashinio.ir

راههای پیشگیری از سرقت منزل

راههای پیشگیری از سرقت منزل

با پیشرفت تکنولوژی در قرن 21 می توانید تمام راههای پیشگیری از سرقت منزل را در اختیار داشته باشید .و بدون هیچ گونه دلهره و نگرانی نسبت به نگهداری تمام وسایل قیمتی خود داخل منزل اقدام نمایید وحتی در صورت مسافرت خارج از کشور نیز در لحظه و بصورت آنلاین از کوچکترین تغییر و اتفاق داخل منزل مطلع شوید.
هوشمند سازی ساختمان، آپارتمان، ویلا، چاه کشاورزی، گلخانه و حتی آبیاری زمین کشاورزی نیز تکنولوژی 21 قابل انجام است و همه این موارد راههای پیشگیری از سرقت منزل و سایر تجهیزات را بسهولت در اختیار شما قرار می دهد .

روش های دزدی از خانه

روش های دزدی از خانه

دزدی از خانه ها هم اکنون خیلی راحت می باشد . خصوصا برای دزدان حرفه ای که به آخرین روشهای دزدی اشراف دارد و 100 البته که عدم آگاهی همسایگان از همدیرگر و داشتن شناخت در این مورد نیز کلید طایی دزدان است.
سخترین کار برای یک سارق و دزد و ورود به خانه است و پس از ان در حقیقت با داشتن دستگاههای طلایاب در کمتر از 2 دقیقه می توانند کلیه طلا و جواهرت را کشف وسرقت نماید.

بهترین قفل ضد سرقت منزل

بهترین قفل ضد سرقت منزل

بهترین قفل ضد سرقت منزی سنسور مادون قرمز داخل یک خانه است . این سنسور با اسکن دمای بدن هر موجود زنده ثبت به حضور موجود زنده داخل ساختمان آگاه می شود وهمین عامل مهمی در کشف ورود سارق به داخل منزل و آژیر کشیدن دستگاههای نصب شده در داخل و بیرون خانه و البته مطلع شدن همسایه از حضور سارق می باشد.
همزمان با آژیر بلندگو ، گوشی شما نیز به شما آلارم دزدی را اطلاع می دهد و این موضوع با عث می شود در کمترین زمان بهترین اقدام بمنظور پیشگیری و پیگیری سرقت انجام شود.

محافظت از خانه در برابر دزد

محافظت از خانه در برابر دزد

محافظت از خانه در برابر دزد به سبک گذشته و استفاده از نرده و کشیدن نرده جل پنجهره ها دیگر موثر نیست. فقط هوشمند سازی ساختمان و استفاده از تکنولوژی و سیستم های ضد سرقت می تواند اطمینان 100 % و تضمین حفظ حریم خصوصی شما در قبال دزدان است.
هوشمند سازی ساختمان به سهولت محافظت از اموال، ویلا و تمامی محیط هایی که از نظر شما نیاز به مراقبت ویژه دارد را انجام می دهد.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سیستم ضد سرقت منزل ارزان

سیستم ضد سرقت منزل ارزان

سیستم ضد سرقت منزل ارزان و بهترین دزدگیر منزل که 100% پیشگیر سرقت وسایل و …