تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / هوشمند سازی / هوشمند سازی آپارتمان 75 تا500 متری چقدر هزینه دارد؟

هوشمند سازی آپارتمان 75 تا500 متری چقدر هزینه دارد؟

هوشمند سازی آپارتمان ، ویلا، ساختمان، چاه کشاورزی، گلخانه، سیستم آبیاری، پارکینیگ، با ایجاد سیستم متمرکز و با کنترل از راه دور ضمن ایجاد آسایش و رفاه بی نظیر برای شما، موجب ایجاد تفاوتی آشکار بین آپارتمان شما با سایر آپارتمان هایی که تا هم اکنون دیده اید می شود.
پروتکل knx، bacnet، modbus،m-bus،zigbee قابل اجرا و استفاده است.

بمنظور مشاهده سایر دستگاههای تولیدی روی لینک کلیک نمایید. http://mashinio.ir

هزینه ساخت خانه هوشمند

هزینه ساخت خانه هوشمند قطعا کمتر از هزینه هوشمند سازی آپارتمان یا هوشمند سازی یک ساختمان است . دلیل این موضوع به اقدام ها و نیازمندی های قبل از اجرای هوشمند سازی ساختمان و هوشمند سازی آپارتمان بر می گردد. در نظر گرفتن الزامات هوشمند سازی قبل از نصب تجهیزات یکی از فاکتورهای خیلی مهم و ضروری در امر هوشمند سازی منازل است .
در نظر گرفتن همین آیتم در هنگام ساخت خانه هوشمند به کم شدن هزینه های جاری هوشمند سازی بشدت اثر گذار می باشد.

هزینه هوشمند سازی ویلا

هوشمند سازی ویلا بسیار با اهمیت و مورد توجه تمام کسانی است که ویلا دراختیار دارند. اهمیت هوشمند سازی و هوشمند سازی آپارتمان در اصل و اساسا ابتدا به کاهش هزینه های جاری از مدیریت مصرف انرژی برای راه اندازی سیستم سرمایش ویلا، سیستم گرمایش ویلا، استخر ویلا، سوناو جکوزی ویلا، برمی گردد . همچنین با اجرای هوشمند سازی ویلا نیاز به حضور نگهبان برای ویلا حذف می شود.
بنابراین هزینه هوشمند سازی ویلا طی چند سال اول کاملا برگشت نموده و پس از آن ضمن کنترل تمامی وسایل داخل ویلا با گوشی از راه دور که بسهولت و با اتصال به ایننترنت و یا حتی با پیامک ممکن می شود.
امکان حضور آنلاین مجازی در ویلا با استفاده از دوربین های موجود در ویلا فراهم می شود.

قیمت سیستم هوشمند ساختمان

قیمت سیستم هوشمند ساختمان و هوشمند سازی آپارتمان بستگی به پروتکل هوشمند سازی که در هوشمند سازی ساختمان استفاده می شود دارد و این بیشترین مقدار هزینه ریالی را در بر دارد. پس از آن نوع استفاده و درخواست شما بنظور هوشمند نمودن ساختمان مطرح می شود. که این موضوع از هوشمند نمودن سیستم اعلام و اطفاء حریق ، فعال نمودن سیستم ضد سرقت برای ساختمان یا آپارتمان و همچنین هوشمند نمودن تجهیزات داخل آپارتمان می باشد.
با حذف یا اضافه نمود هر کدام از موارد ذیل تغییر زیادی در هزینه تمام شده ایجاد می شود و البته کیفیت انجام کار و گارانتی نهایی داده شده نشان دهنده کیفیت و کارایی سیستم هوشمند سازی ساختمان است.

لیست قیمت محصولات هوشمند سازی

لیست قیمت محصولات هوشمند سازی

محصولات هوشمند سازی در ابتدا توضیح داده شد و می تواند شامل تمام دستگاههای الکترونیکی و یا حتی مکانیکی باشد. قیمت سیستم های های هوشمند سازی و یا همان محصولات هوشمند سازی بر اساس کشور ساخت آن و تجهیزات بکار رفته در ان بکلی متفاوت می با شد.

تجهیزات هوشمند سازی منازل

تجهیزات هوشمند سازی منازل و هوشمند سازی آپارتمان می تواند از سیستم های هوشمند سازی آماده که بر اساس پروتکل های مختلف طراحی و ساخته شده است استفاده شود .بیشتر این پروتکل ها در کشورهای اروپایی استفاده می شود . و هزینه انجام این تجهیزات و هوشمند سازی منازل به دلار محاسبه می شود.

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

The price of smart hospital 2000 beds

قیمت هوشمند سازی بیمارستان 2000 تختخواب | معایب بیمارستان هوشمند

قیمت هوشمند سازی بیمارستان و بزرگترین بیمارستان هوشمند در ایران و بهترین امکانات بیمارستان هوشمند و بهترین تجهیزات و نوین در بیمارستان های آینده و مزایای بیمارستان هوشمند با 2000 تختخواب و البته معایب بیمارستان هوشمند که بعد نصب تجهیزات هوشمند سازی ایجاد می شود را می توانید به بهترین کیفیت به ما سفارش بسپارید.