تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باتری خودرو / باتری خودرو صادراتی | تولید انواع باتری ماشین در ایران

باتری خودرو صادراتی | تولید انواع باتری ماشین در ایران

باتری ها به عنوان جزء اصلی یک ماشین به شمار می روند. کاربرد اصلی آن ها، روشن نمودن ماشین، چراغهای آن در تاریکی، ضبط صوت، رادیو و موارد دیگر است. این لوازم جانبی بسیار مهم را شرکت های مختلفی در جهان می سازند. در ایران هم به همین گونه است و تولید انواع باتری ماشین انجام می شود. در این عرصه کارخانه جات متعددی فعالیت می کنند. آنان باتری خودرو صادراتی را با بهترین کیفیت می سازند و روانه کشورهای گوناگونی می نمایند. این محصولات برای خودروهای مختلفی ساخته می شوند. 

باتری خودرو صادراتی | تولید انواع باتری ماشین در ایران

بزرگترین تولید کننده باتری خودرو در ایران

بزرگترین تولید کننده باتری خودرو در ایران

در ایران، بزرگترین شرکت های تولید کننده باتری خودرو وجود دارد مثل مرکز خرید باتری UPS که هر کدام شان به اشکال مختلف و همین طور کیفیت های متنوعی محصولات شان را پس از بسته بندی، وارد بازار می نمایند. این کارخانه جات، کالای شان را به طرق متفاوتی وارد بازار می کنند. آن ها به وسیله شعبی که دارند، باتری ماشین ایرانی را عرضه می نمایند. 

اما هر کدام از تولیدی ها بر اساس حجم ساختی که دارند، خطوط تولیدشان متفاوت می باشد. هر خطی نیز از خود لوازم و تجهیزات خاصی را نیاز دارد که در این جا به چند بخش عمده از این وسایل اشاره می کنیم. آن ها را می توان این گونه نام گرفت: 

 • سیستمی با نام فرزکاری توپ 
 • ماشینی جهت ریخته گری و انجام این کار 
 • استفاده از سیستمی به نام خمیر چسبی و پوشش خمیر اضافه 
 • دستگاه مخصوص جمع آوری نم، غبار و همین طور چسباندن دو طرفه 
 • دستگاه هایی جهت خشک کردن صفحات 
 • داشتن اتاقی زیر نام درمان 
 • ساچمه زنی سرب و برش ورق ها مخصوص 
 • مخزن های مخصوص شکل گیری با حمام 
 • شارژ باطری و دستگاه مخلوط کن اسید 
 • و دستگاه مخصوص آب مقطر و دست آخر مونتاژ باتری 

مرکز فروش انواع باتری های ماشین

مرکز فروش انواع باتری های ماشین

باتری های خودرو، از جمله محصولات ضروری به شمار می روند. به همین دلیل آن را می توان از مناطق متفاوتی از کشورمان به دست آورد؛ حتی مناطق دور دست. 

در هر شهری نیز مراکز فروش انواع این کالا وجود دارد که می توان خرید باتری خشک، باتری ماشین خارجی، باتری ماشین UPS و غیره را انجام داد. در این بازارها همین طور باتری خودرو ایرانی نیز به راحتی، قابل دسترس می باشد. باید گفت، در این عرصه همان طور که گفته شد، شرکت های تولید باتری ماشین زیادی فعال می باشند. 

روی هم رفته، هر گونه باتری ای را که بخواهید می توانید در ولتاژ گوناگون و همین طور ابعاد مختلفی به دست آورید. عموماً باتری هایی که برای ماشین های سواری و وانت و باتری ماشین سنگین مورد استفاده قرار می گیرند، طیف گسترده تری را در بر دارند. این مسئله بر می گردد به استفاده اعظمی این مدل از ماشین ها در سطح شهرهای مختلف. 

باتری های این خودروها 12 ولت و برای ماشین های سنگین عموماً از باتری هایی که به 24 ولت معروف هستند، استفاده می نمایند. این کار بر اساس نوع موتور خودرو ها همین طور برق مورد نیازشان، انجام می شود. طبعاً ماشین های بزرگ، به برق بیشتری برای روشن کردن و باطری کره ای پخش نور در تاریکی نسبت به اتومبیل های سواری نیاز دارند. 

آشنایی با انواع باتری خودرو در ایران

آشنایی با انواع باتری خودرو در ایران

باتری مورد نیاز خودرو، انواع مختلفی دارد. با بخشی از آن که ولتاژ مورد نیاز بود، آشنایی حاصل کردید. در این جا به معرفی کلی آن می پردازیم که سه دسته می باشند: 

 1. باتری های قابل تعمیر: این نوع از باتری ها که جدا از ضایعات باتری خودرو است را به راحتی می توان تعمیر نمود؛ ولی بیشتر ماشین داران سعی می کنند به جای ترمیم، باتری تازه ای بخرند. همین طور امروزه دیگر کمتر از این گونه محصول استفاده می کنند و نسل های جدیدتری از باتری ها وارد بازار گردیده اند که دو نمونه بعدی می باشند. 
 2. باتری های سربی-اسیدی: این ها هم نیاز به نگهداری دارند و همین طور می توان تعمیرشان نمود. از جمله پرکاربردترین نوع باتری های خودرو می باشند. 
 3. باتری ماشین اتمی: به آن ها بدون سرویس هم می گویند. بهترین محصولی است که تا کنون تولید شده و روانه بازار گردیده است. آن ها را عموماً باز نمی کنند و به همین دلیل است که به نگهداری هم نیازی ندارند. از طرف دیگر، به دلیل عمر طولانی ای که دارا می باشند، در حال حاضر بیشتر از آن استفاده می کنند. 

این ها از جمله باتری هایی هستند که از آوان پیدایش _احساس نیاز به باتری در اتومبیل_ تاکنون در جهان تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. 

نمایندگی فروش باتری های خارجی در کشور

نمایندگی فروش باتری های خارجی در کشور

شرکت های وارداتی باتری ماشین، محصولات شان را عموماً از کشورهای نظیر کره وارد می نمایند. به همین دلیل است که به راحتی می توانیم از راه های متفاوت و همین طور بازارهای گوناگونی، باتری های خارجی را تهیه کنیم. از فروشندگانی که در کار عرضه این کالا هستند، می شود راحت قیمت باتری کره ای را هم به دست آورد. 

البته این مسئله را در نظر داشته باشید که نوع مرغوب این گونه از لوازم مورد نیاز در یک اتومبیل، به دلیل نوسانات ارزی، گران تر ارائه می شوند و امروزه بیشتر مالکان خودروها می کوشند تا نوع ایرانی محصول را به از محل فروش عمده باتری بدست آورند. در هر حال، گروه های بازرگانی ای که در زمینه ارائه باتری های خارجی ماشین فعالیت می کنند، محصولات شان را به طرق گوناگونی ارائه می دارند. آن ها اغلب با ایجاد نمایندگی های متفاوت، انواع این کالا را ارائه می دهند. می شود از این شعب، بهترین باتری را به دست آورد. 

نمایندگی های در اغلب شهرهای کشورمان فعال می باشند. از آن ها می توان به شکل عمده ای و یا تکی خرید باتری را انجام داد. یکی از بهترین مراجعی که می شود نوع اصل و با کیفیت باتری ها را تهیه کرد، همین شعبه های رسمی می باشند. 

بازار خرید انواع باتری داخلی و وارداتی

بازار خرید انواع باتری داخلی و وارداتی

انواع باتری از جمله باتری آذر را می شود در بازارهای گوناگونی پیدا کرد که تولید شده توسط شرکت های داخلی و خارجی می باشند. واردات باتری ماشین را که بیشتر شرکت های بازرگانی انجام می دهند _به این موضوع در بالا اشاره کردیم_ و به این شکل است که ما در مراکز داد و ستد، راحت می توانیم نوع وارداتی را به دست آوریم. 

همین طور در ایران نیز به شکل گسترده ای کارخانه جات مختلفی در این خصوص کار می کنند و هر گونه باتری ای را که بخواهید، در دسترس تان قرار می دهند. قابل ذکر است که هر کدام از این باتری ها از لحاظ کیفی و همین طور کارکرد می تواند تفاوت هایی داشته باشد. 

با همه این ها، اگر می خواهید که یک محصول خوب را به دست آورید، بهتر است به بهترین فروشندگان سر بزنید. آن ها در مراکز مختلف فعال هستند و هر برندی ایرانی و خارجی را که بخواهید، در اختیارتان می گذارند. خرید باتری خودرو از باتری صبا از آن ها بسیار راحت و حتی بدون دغدغه می باشد. 

گفتنی است که امروزه از طریق اینترنت هم خرید و فروش بهترین باتری ماشین انجام می شود. 

بهترین مارک باتری خودرو ایرانی

بهترین مارک باتری خودرو ایرانی

در هنگام تهیه باتری، بایستی توجه داشته باشیم تا محصولی را به دست آوریم که بهترین مارک آن را تولید کرده باشد. باتری خودروی ایرانی با کیفیت را شرکت های متفاوتی در اقصی نقاط کشومان می سازند و ارائه می دهند. آن ها کالای خود را به اشکال متفاوتی وارد بازار می نمایند و به فروش می گذارند. 

از طرف دیگر، کارخانه باتری خودرو و در بازار فروش باتری ، سعی می کند تا با استفاده از دستگاه هایی با فناوری پیشرفته، محصولی را تولید کند که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. شرکت های تولید باتری خودرو همان گونه که در ابتداء اشاره نمودیم، از خطوط تولید متفاوتی در این حوزه کار می گیرند. اما در زمان خرید این کالا، نیاز است که این نکات را در نظر داشته باشید: 

 • اعداد بی سی آی باتری که در روی آن حک شده 
 • ولتاژ باتری ماشین تان 
 • در نظر گرفتن شرایط سرد و آمپر میل لنگ 
 • میزان گنجایش ذخیره برق در باتری 
 • تاریخ تولید محصول که اگر از شش ماه گذشته باشد، بهتر است خریداری ننمایید. 
 • و دست آخر ابعاد باتری که شامل درازا، بلندا و پهنای آن می شود. 

مناسب ترین باتری برای ماشین های ایرانی

مناسب ترین باتری برای ماشین های ایرانی

هر کدام از ماشین های ایرانی، نیاز به باتری خاصی دارند. برای نمونه باترهایی را که جهت خودورهای پراید استفاده می نمایند، در پژو ممکن است کار نگیرند و به همین سان، سایر مدل های ماشین دیگر. همین طور نوع خارجی اتومبیل ها نیز دارای باتری های خاص خود می باشند. 

در هر صورت، می شود با در نظر داشت مطالبی که در بالا اعلام کردیم، به بازار مراجعه کنید و مناسب ترین باتری برای ماشین خود را تهیه کنید. بی تردید، آن باتری ای می تواند کارایی بالایی داشته باشد که از جانب برندهای مطرح ساخته شده و همین طور گارانتی بلند مدت دارد. 

از سوی دیگر، باترهای خوب، عمر طولانی ای را دارند و با گذشت اندک زمانی، برق خود را رها نمی کنند و به این گونه دیگر نگران روزهای سخت زمستانی نمی باشید. 

لیست قیمت انواع باتری خودرو در بازار

مناسب ترین باتری برای ماشین های ایرانی
لیست قیمت انواع باتری خودرو در بازار

قیمت باتری ماشین در بازار کشورمان، مختلف اعلام می گردد. دلیل این مسئله، گوناگون بودن مدل ها است و این که هر کدام از آن ها را شرکت های متفاوت ساخته اند. 

ولی در این زمینه، موارد متعدد دیگری هم وجود دارد. برای مثال، نوع باتری می توان باعث افزایش یا کاهش ارزش محصول گردد. طبعاً قیمت باتری اتمی از نوع اسیدی آن بیشتری است که این بستگی به کارکرد بالای آن و همین طور موارد دیگری از این قبیل دارد. 

در هر صورت، لیست قیمت انواع باتری خودرو و ضایعات باتری خودرو را می شود از فروشندگان متعددی به دست آورد. در این زمینه می شود به نمایندگی باتری ماشین هم مراجعه کرد که در بیشتر مناطق کشورمان فعالیت می کنند. 

مراکز پخش باتری خودرو در سراسر کشور

مراکز پخش باتری خودرو در سراسر کشور

کارخانه جاتی که در زمینه تولید باتری خودرو کار می کنند، محصولات خود را به سراسر کشور پخش می نمایند. در این زمینه مراکز متفاوتی را می شود پیدا کرد و از فروشندگان در آن، باتری های ایرانی و خارجی را به دست آورد. 

همین طور اگر گشت و گذاری کوتاه مدت انجام دهید، بدون تردید حتماً باتری ماشین ارزان را پیدا خواهید کرد که از جانب برترین تولیدی ها ساخته شده اند. 

در هر صورت، بازارهای پخش، در همه جای ایران وجود دارند. آن ها در هر مدل، برند، کیفیت و حتی رنگی که بخواهید، باتری ها را در اختیارتان می گذارند و حتی برخی از آن ها ارسال رایگان را هم انجام می دهند. 

وب سایت رسمی فروش باتری های خودرو

وب سایت رسمی فروش باتری های خودرو

باتری های خودرو و مرکز خرید باتری UPS را می شود با مراجعه به وب سایت های رسمی فروش هم تهیه کرد. در این حوزه، سایت های اینترنتی گوناگونی فعالیت می نمایند. آن ها محصولات برندهای زیادی را عرضه می دارند. می شود به راحتی و با فشار دادن چند کلیک، باتری ای را که می خواهید، خریداری کرده و از آن استفاده کنید. 

از جانب دیگر، هر کدام از سایت ها درباره محصولات خود معلومات وسیعی را ارائه می دهند. حتی می شود از این طریق دانست که چه زمانی تعویض باتری ماشین را انجام داد و سایر نکات دانستی دیگر در این خصوص. در هر صورت، تهیه کالا از اینترنت، مزیت های خاص خود را دارد که عبارت می باشند از: 

 • خرید آسان 
 • تنوع بالای باتری 
 • در دسترس بودن در هر ساعت از شبانه روز 
 • ارسال کالا به هر نقطه ای از کشور 
 • و غیره موارد 

شرایط فروش همکاری انواع باتری ماشین

شرایط فروش همکاری انواع باتری ماشین

اگر قصد این را دارید تا به عنوان نمایندگی یک شرکت باتری سازی فعالیت کنید، می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی گوناگون، شرایط فروش و همکاری را پیدا کنید. 

بی شک، موارد مختلفی را شرکت های مختلف در این زمینه در نظر می گیرند. اول این که باید تضمین کافی ای را ارائه دهید. سپس سر رشته ای در این حرفه داشته باشید. این که تا چه اندازه سرمایه دارید و در کدام شهر و منطقه می خواهید کسب و کار را راه بیندازید نیز، مهم است. 

البته شرایط دیگری هم وجود دارد که باید آن ها را شرکت مربوطه جویا شد. 

ارسال عمده و جزئی باتری خودرو در کشور

ارسال عمده و جزئی باتری خودرو در کشور

امروزه شرکت های گوناگونی توزیع کننده و همین طور فروشگاه های متعددی که در خصوص فروش عمده و جزئی باتری خودرو در کشور فعالیت می نمایند، برای این که بتوانند رضایت خاطر مشتریان خود را جلب کنند، خدمات ویژه ای انجام می دهند. یکی از این خدمات، ارسال محصول در هر حجم و اندازه ای که باشد، به همه نقاط ایران است. 

از طرف دیگر، این شرکت ها در زمینه صادرات باتری ماشین هم فعالیت می نمایند. آنان کالای خود را سعی می کنند به ممالک گوناگونی ارسال بدارند که در این حوزه، بیشتر همسایگان مان مقصد اصلی باتری های ایرانی می باشند.
همچنین شما بزرگواران می توانید بمنظور کسب آگاهی بیشتر از درگاه روبرو استفاده نمایید. سپاسگزارم https://batterymaker.ir/

[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده باتری خودرو نیکان | مرکز خرید باتری ماشین در تهران

قیمت عمده باتری خودرو نیکان در بازار سراسر کشور کمترین نوسان را به همراه دارد. عوامل مهمی در ثبات نرخ فروش این برند وجود دارد که منجر به رضایت مشتری و افزایش فر