تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
google-site-verification=kpFp-C5XZGiG8MlpzuQOXxt3PupilRoaGcDW5ecV_qs
خانه / باطری فرسوده / قیمت روز باطری فرسوده خرید و فروش

قیمت روز باطری فرسوده خرید و فروش

قیمت روز باطری فرسوده انواع خودرو و باتری فرسوده یو پی اس و همچنین باتری کهنه و فرسوده تمامی وسایل نقلیه با هر تناژی جهت بازیافت باتری فرسوده پرداخت می گردد. در مراکز بازیافت باتری فرسوده به خواست مشتری با کسر آب باتری و یا با تخلیه بعد آب باتری وزن کشی باتری اسقاط و ups انجام می شود.

خرید و فروش باتری فرسوده

قیمت روز باطری فرسوده خرید و فروش

قیمت روز باطری فرسوده خرید و فروش انواع باتری اسقاط و کهنه خودرو معمولا برای بازیافت در مراکز بازیافت باتری فرسوده تعیین می گردد. قیمت باطری کهنه در کل کشور متفاوت می باشد و معمولا باتری در محل کارخانه بازیافت می بایستی تحویل گردد و سپس نسبت به پرداخت وجه باتری اقدام می شود.
باتری فرسوده به دلیل سرب و مواد پلاستیکی داخل آن ارزش بازیافت را دارد و البته قیمت باتری های فرسوده متفاوت است و بر اساس مارک باتری و آمپری هر باتری این قیمت می تواند تغییر کند و دلیل این موضع هم وجود سرب در باتری اسقاط است.

قیمت باطری فرسوده تناژ

قیمت باطری فرسوده کیلویی

قیمت باطری فرسوده کیلویی خرید و فروش می شود در تناژ های بالا امکان شمارش آمپری باتری به دلیل زمانبر بودن این فرایند و البته هزینه های آن ممکن نیست .
دقیقا به همین دلیل شرکت های بازیافت باتری فرسوده ترجیح می دهند محاسبه و پرداخت هزینه باتری کهنه خرید شده را بصورت وزنی پراخت نمایند.در این شیوه درصدی از وزن باتری به دلیل آبدار بودن باتری ها کسر می شود و مابقی مبل پرداخت می شود. البته می توانند نسبت به خشک کردن و تخلیه آب باتری اقدام نموده و در این صورت مبلغی کسر نمی شود.

قیمت روز فرسوده اصفهان

خرید باطری فرسوده در اصفهان

خرید باطری فرسوده در اصفهان جهت بازیافت باتری کهنه انجام می شود .انواع باتری های بازیافتی اصفهان را که عموما باتری خودرو و یو پی است را می توان به شرح ذیل اعلام نمود.

 • انواع باتری فرسوده خودرو سبک
 • انواع باتری فرسوده خودرو سنگین
 • انواع باتری ups 12 ولت
 • انواع باتری لیفتراکی
 • انواع باتری مخابراتی

البته باتری های مخابراتی زیر 12 ولت با امپر بالا قیمتی کمتری نسبت به باتری های یو پی اس دارد.

قیمت هر کیلو باطری فرسوده

قیمت هر کیلو باطری فرسوده

قیمت هر کیلو باطری فرسوده درحال حاضر بر اساس نسبتی از قیمت دلار و قیمت جهانی سرب تعیین می شود .و البته تناژ باتری های فرسوده و تامین مستمر آن نیر برای شرکت های بازیافت و شرکت های باتری ساز نیز در قیمت تمام شده اثر گذار می باشد.
معمولا باتری فرسوده بصورت خشک شده خرید و فروش می شود . باتری خشک شده بدین معنی است که آب باتری کامل تخلیه شود سپس باتری وزن و قیمت آن پرداخت می شود.

قیمت هر آمپر داغی

قیمت هر آمپر باطری داغی

قیمت هر آمپر باتری داغی به قیمت روز باطری فرسوده نسبتی از قیمت هر کیلو باتری فرسوده است . خرید باتری داغی بصورت امپری معمولا برای خرید و فروش های کم و تعدادی باتری انجام می شود .
قیمت باطری داغی بصورت مستمر متغیر می باشد و دلایل مختلفی نیز برای این موضوع وجود دارد. بهترین روش این است که قبل از فروش باتری داغی آخرین قیمت این محصول را پیگیری کنید و به نرخ روز محصول خود را بفروشید.

قیمت باطری فرسوده در اصفهان

قیمت باطری فرسوده در اصفهان

قیمت باطری فرسوده در اصفهان به قیمت روز باطری فرسوده به گستردگی صنایع وجود در استان اصفهان باطری فرسوده نیز در این استان مصرف زیادی دارد.یکی از کانون های تعیین قیمت باطری فرسوده اصفهان است . اساس قیمت باطری فرسوده تحت تاثیر قیمت های جهانی است و البته شرکت های تولید عمده باتری در داخل کشور نیز در این موضوع تاثیر زیادی دارند .

قیمت فرسوده ups

قیمت باطری فرسوده ups در اصفهان

قیمت باطری فرسوده ups به دلیل خشک بودن از باتری انواع خودرو گرانتر است .باتری فرسوده ups بیشتر مصرف اداری و تجاری دارد به همین دلیل در اغلب انواع باتری یو پی است اسید ندارد و این به لحاظ انتشار گازهای اسیدی در هنگام شارژ و دشارژ یک مزیت برای این باتری محسوب می شود.

خریدار باطری فرسوده در کرج

خریدار باطری فرسوده در کرج به قیمت روز باطری فرسوده همانند سایر استان های کشور بر اساس کیلو انجام می شود . بهتر است برای فروش عمده  باتری به این مرکز خرید ابتدا باتری خشک شود چون ارزش افزوده زیادی خواهد داشت.مرکز جمع آوری باتری فرسوده کرج ضایعات انواع باتری را جمع اوری و به شرکت های بازیافت باتری فرسوده ارسال می کند.

بازیافت باطری

کارخانه بازیافت باطری فرسوده

کارخانه بازیافت باطری فرسوده فراوان در ایران موجود می باشد این کارخانه های با بازیافت باتری فرسوده نقش مهمی در کاهش ضایعات و باطری و آلودگی محیط زیست دارند . البته به دلیل سمی بودن سرب نیاز هست که فیلتر های متعدد جهت کاهش آلودگی هوا در این کارخانه ها استفاده گردد.
هماهنگونه که مستحضر هستید باتری در کل دنیا بازیافت می گردد و تنها محصولی است که 98% ان قابل بازیابی و استفاده مجدد می باشد.
باتری های که اسید آن خشک شده است ابتدا خورد می گردد سپس داخل مخزن های بزرگ سرب داخل باتری با مایع محلول می گردد و بدین صورت سرب بصورت کامل از پلاستیک باتری تفکیک شده  و در انتها تمامی قطعات پلاستیک و تفکیک و به منظور فراوری مجدد بسته بندی می شود .

باتری نو بدون کهنه

قیمت باطری ماشین بدون دریافت باتری کهنه

دریافت باتری کهنه معمولا برای فروش باتری نو یکی از الزامات شرکت های فروش باتری می باشد.این موضوع چندین مزیت برای خریدار باتری خودرو و شرکت تولید باتری دارد.

 • سرب داخل باتری یکی از عناصر اصلی تولید مجدد باتری نو است
 • هزینه ونقدینگی کمتری برای خریدار عمده باتری نیاز است زیار باتری فرسوده بجای پول نقد داده می شود.
 • قیمت خرید باتری نو با توجه به تحویل باتری خیلی مناسب و ارزان خواهد بود.
 • حمل نقل و جابجایی باتری نو تا محل مشتری و تحویل باتری نو گرفتن باتری فرسوده با شرکت تولید باتری است.
 • حذف واسطه ها بمنظور جلوگیری از تاثیر در قیمت های خرید و فروش باطری کهنه.
 • ثبات در بازار خرید و فروش باتری نو با کنترل نوسانات قیمت باتری فرسوده و اسقاط.
 • تبدیل باتری فرسوده به سرب و صادرات این فلز گرنبها ارزآوری مطلوبی را بهمراه دارد.
 • بازیافت باطری فرسوده و تولیدسرب در خلوص های متفاوت هزینه کمتر نسبت به تولید و استخراج سرب از معدن دارد.
 • حفظ محیط زیست در جلوگیری از انباش باتری های فرسوده با جمع آوری و بازیافت آن به چرخه تولید.
[جهت خرید یا فروش و نصب تماس(ردیاب خودرو ، هوشمند سازی و سیستم امنیتی) بگیرید.].
بازرگانی هوشمند نیکان
09129157603
تلفن ثابت
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com